Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy/hol szerezzek új barátokat?

Hogy/hol szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

Vannak haverjaim és legjobb barátaim mégis magányos vagyok, mert mostanában semelyikkel nem találkozok, mert más dolguk van (pasijukkal van stb) vagy szimplán lemondják mindig a találkozót, hiába ők mondták, hogy találkozzunk! Meguntam az itthon ülést szóval szeretnék új, igazi barátokat, akikkel lóghatok a városba vagy elmehetek szórakozni, mint régen de nem tudom hol, hogy?

Sajnos kűlsőleg nem vagyok az a menő fajta, sőt túl átlagosnak nézek ki, hogy bárki akarjon velem barátkozni, ha meglát, szóval csak úgy elmenni egy szórakozóhelyre és ott ismerkedni elég necces lenne, mert csak azt hinnék, hogy nyomulok és otthagynának, mert idegesítem őket stb.

Tudnátok ötleteket adni?

17L



2013. máj. 5. 17:00
 1/1 anonim válasza:
szia. most nekem is megcsappantak a barátaim száma:( hol laksz? :)
2013. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!