Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » XIII. és III. kerületi szülők...

XIII. és III. kerületi szülők - nálatok is ordít a Sziget zenéje?

Figyelt kérdés
Évről évre rosszabb és hosszabb is. Nem értem, miért kell ennek több kerületnyi családot kitenni, miért nem lehet kulturáltan és normál hangerővel zenélni.
2014. aug. 11. 21:57
 1/6 anonim válasza:
26%

Ne nyafogj már. Nem kell vénasszonyként őrlődni..

Én főút mellett lakom, ahol tomboló autósok, 10 percenként 1 mentő.

10hós lányommal le sem tojjuk.

Mit kell hepciáskodni??

2014. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mert ordít a zene CSUKOTT ablak mellett is. Szerintem lehet kulturáltan is szórakozni, de ez nem az, főleg hajnali 3-4-ig.
2014. aug. 11. 22:09
 3/6 anonim válasza:
46%

Nem hinném, hogy másokat zavarna.

De gondolom te sosem voltál fiaral, de ha mégis Bethoween valamelyik szimfóniájára kortyoltad kultúráltan a mézes teádat. Miért kell befásulni? Képzeld, csukott ablaknál én is hallom a hétköznapi zajokat is

De ide költöztem, tisztában voltam vele, ennyi. Szórakozzanak már egyet..

2014. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sokmindent lehet mondani, de azt nem, hogy befásultam, sőt befásultunk (családilag) volna. Ráadásul fiatalok vagyunk és elég béketűrőek.


Hogy én hogy szórakoztam, nem tartozik ide, de az biztos, hogy nem úgy, hogy másokat ilyen szinten és főleg éjjel zavarjak másfél hétig.


A falak berezegnek a basszustól. Döng az egész épület. Kicsit más, mint az utcai zajok.


A nagyon jó alvó idősebb gyerekem, aki az elmúlt napok mennydörgős-égszakadós tomboló viharára nem ébredt föl, 3-szor kelt az éjjel.


Délelőtt pedig a nagyothalló szomszéd néni (aki pedig egy mosolygós, jókedvű hölgy) panaszkodott, hogy képtelenség pihenni ilyen brutális zeneorkán mellett.


Egyébként első két válaszoló, a kérdésre nem válaszoltatok...

2014. aug. 12. 20:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó ez a cikk, sok mindent megmagyaráz.
2014. aug. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!