Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti milyen szuper képességet...

Ti milyen szuper képességet választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés
2-t lehet maximum és halhatatlanság, sebezhetetlenség nincs :) Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 12. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a repülést, mert akkor igazán szabadnak tudnám érezni magam és olyan dolgokat is láthatnék olyan szemszögből, amelyeket és ahogyan egyébként soha.
2014. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
láthatatlanság és repülés :)Nem is nagyon tudnám eldönteni melyiket szeretném jobban.
2014. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első változat: repülés és az idő megállításának lehetősége.

Második változat: láthatatlanság és teleportálás.

Harmadik változat: emberek agyának átprogramozása (emellé nem nagyon kell más).

2014. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Láthatatlanság mindenképp. Aztán vagy teleportálás, vagy repülés, de inkább a repülés :D
2014. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
gondolatolvasás, repülés
2014. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Gondolatolvasás, de csak úgy, hogy "ki tudjam kapcsolni" a képességet, ha akarom, mert nem vagyok kíváncsi mindenkinek a gondolataira.

A másik pedig az idő manipulálása lenne; például elmenni a múltba, és a jövőbe, megállítani az időt, ilyesmik.

2014. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Én azt, hogy tudjak szájjal fingani, és hogy az ujjam vége világítson a sötétben.
2014. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Én is a gondolat olvasást választanám (ki-be kapcsolós). A másik pedig, mellé az alakváltás lenne! Emberekké, állatokká, tárgyakká...

Még jöhetnek válaszok.

2014. szept. 14. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:
gondolatolvasás, nagy IQ :)))
2014. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem az olyan szuperhösség az tél jó,amikor nincs is képessége,hanem amit magának gyárt,pl mint vasember v batman. Én olyan szívesen lennék. Meg az is,h regenerálódás,mint wolverine,mert akkor ugyen nem vagy sebezhetetlen,de azonnal begyógyul,és elviekben nem öregszel...
2014. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!