Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr-sok segítség! Hülyeség...

Tumblr-sok segítség! Hülyeség volt létre hoznom a saját tumblr-öm?

Figyelt kérdés
A napokban rá találtam a tumblra és láttam,hogy az egész szomorú depis dolgokkal van tele. Én nem tudom, hogy ennek ez a lényege? Vagy mi? Mind1 csináltam én is egyet, de én inspiráló szövegeket és képeket osztok meg,az nem baj? Úgy gondoltam hát ha tudok ezzel néhány embernek egy kis mosolyt csalni az srcára vele. Hülyeség volt létre hoznom a saját tumblrom -e cél érdekében? [link]

2014. okt. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én személy szerint semmi inspirálót nem találok rajta. Értelmetlen swagyolo képek, random idézetek... de te tudod. Nem ellenzem, ez mindenki szíve joga. :)
2014. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia szerintem nem hülyeség:) nekem is van tumblr-öm :)
2014. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 27. 21:48
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló. Szerintem az olyan képek hogy gyönyörű vagy, van miért élned, ne add fel, és a "szabadságot" sugalló képek és idézetek, szerintem sok embert jobb kedvre tudna deríteni. De igazad van rosszul fogalmaztam nem inspirálót

Hanem vmi egészen mas, bocsánat. A válaszodat köszönöm! :)

2014. okt. 27. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem volt hulyeseg letregoznod:) nekem is van es en sem vagyok depis:D van, amikor olyan a hangulatom es akkor az egesznek a hangulata megvaltozik, de alapjaratban nem a depressziorol meg a szomorusagrol szol:)
2014. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En is tegnap csináltam, es nekem nagyon tetszik! Leírod a nevedet? Szívesen megnézném miket posztolsz, es érdekelnek mások érzései!:) ide is vagy privatba!:)

14/L

2014. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs rajta sok inspiráló dolog. A One Direction, random tengeres-pálmafás képek, tömegtetoválások nem túl inspirálóak.

Tudod mi hülyeség? Ez a kérdés.

Ha te úgy érzed, hogy szeretnél egy tumblr-t, és azt a saját személyiségedre szeretnéd formálni, akkor tedd. Az MÁR BAJ, ha meg kell kérdezned, hogy nem hülyeség-e? És ha valaki szerint hülyeség? Kitörlöd? Akkor minek hoztad létre?

A tumblr-nek, az a lényege hogy ÖNMAGAD LÉGY és magad miatt csináld, ne mások miatt. SOHA ne érdekeljen, mit gondolnak rólad mások. És ha valakinek nem tetszik a hajad? Levágod, átfested? Ha valakinek nem tetszik a súlyod, lefogysz, meghízol? EZ A HÜLYESÉG.

Ha te ilyen tumblr-t szeretnél létrehozni, akkor tedd meg.

2014. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!