Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti szilveszterre mit szogtatok...

Asdasd6 kérdése:

Ti szilveszterre mit szogtatok venni és menyiért (tüzijáték, petárda, sikoly) ilyenekre gondolok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 11:42
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

szoktatok*

:)

2014. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Én Szilvesztert eddig tulajdonnévnek ismertem. Szogtatok mit jelent? Semmit nem szoktam venni, s sikítani tudnák azoktól, akik igen. Tűzijáték is hosszú ű.

Én kötelezővé tenném a szilveszteri tűzijátékozást, petárdázást, hogy végre megszűnjön.

2014. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez kb. 10 éves gyerekeknek tetszik. Sztem ha belegondolsz,akk te is rájössz,h semmi értelme ilyen szarokat venni, mert egyrészt pénzkidobás, másrészt belebolondulnak a kutyák a hangjába.
2014. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%

A legszivesebben ez az ázsiaiakat majmoló "szórakozást" teljesen betiltanám! Éppen a rémült kisgyerekek, az idősek és a világgá rohanó kutyák és macskák védelme érdekében!

Nem költök ilyesmire, pedig én is fiatal vagyok, de amikor végig üvöltötte a néhány hónapos kisfiam az éjszakát a folyamatos durrogás miatt, eldöntöttem, hogy SOHA TÖBBÉ.

2014. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

jaj mert ti 5 ek vagytok magyarbol jaj de jó

egy ejszakára mindenki elbirja viselni a kutyakat macskakat vigyek be

2014. nov. 18. 19:50
 6/22 anonim ***** válasza:
az h beviszed nem old meg semmit
2014. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát nállunk igen lehet hogy nektek lyukak vannak a falba de másnak nem
2014. nov. 18. 20:14
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Bent is pánikolnak szerencsétlen állatok, mert maga a hang elviselhetetlen a számukra. De én a kisgyerekekről beszélek, akik az idióta "durrogás" miatt idegsokkot kapnak! Arra az éjszakára az összes kisgyerekes család utazzon a Marsra, mert egyeseknek ez a "szórakozás"?
2014. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 akosrakos ***** válasza:
80%
"Jaj emberek. Hú meg ha meg hűűű meg ááááá.Tiltsák be, veszélyes,hülyeség,pénzkidobás." Istenem emberek ez a dolog minden évben csak egyszer van. Mérte lehetne azon a napon pirotechnikai eszközöket durrogtatni. Nekem is vannak állataim és én is minden szilveszterkor szoktam pirotechnikai dolgokkal lövöldözni,persze ami illegális is xD. Amúgy furcsa módon már több mint 300db zöldikét eldobáltam és képzeljétek egyszer sem robbant fel a kezemben és még mind a 10 ujjam meg van :D.Ez baromság, egyáltalán nem veszélyes a petárda ha biztonságosan használod,csak azért tiltották be,hogy lehessen valamivel kötözködni, meg egy kis pénzt beszerezni. Ennyi erővel akkor a tűzijáték is veszélyes. Szóval erről ennyit.
2014. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egy évben egyszer van! Születésnap, névnap, valamilyen nagyobb buli, máris előkerülnek ezek az ázsiai vacakok és órákig tartanak. Be kellene tiltani.
2014. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!