Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti szilveszterre mit szogtatok...

Asdasd6 kérdése:

Ti szilveszterre mit szogtatok venni és menyiért (tüzijáték, petárda, sikoly) ilyenekre gondolok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 11:42
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
tilták be persze álmodjatok! JAJJ szokja a kutya!!!!! ki lehet birni néha kis elkényesztetett faszok
2014. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Én telepeket, rakétákat és kisebb cuccokat(zümi,sárkánytojás,stb.).
2014. nov. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzetek van, vegyétek.
2014. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
11-es hozzászóló király vagy veled vagyok.
2014. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Nem tilthatják be,mert uniós szabvány.


telepeket,rakétákat,római gyertyákat.

Azt,hogy mennyiért azt nem írom ide ki,mert megesznek érte a többiek,de egy évben egyszer van és ekkor mindig gyűjtögetek év végére pénzt erre és nem sajnálom rá kiadni.


A kutyákat meg hagyjuk azokat isbe lehetne tiltani Ennyi erővel,mert végig pisilik,sz@rják a parkokat,játszótereket ahol kis gyerekek is szoktak játszani.

2014. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 vyrob ***** válasza:
60%

A negyedik válasz irójának ;)

nem tudom anyuka vagy e vagy apuka de amit irsz :D nemtudom mitől félsz ;) én 94 ben születtem gondolhatot mi volt itt akkor mega petárdák és társaik szoltak rendesen és az elsőn laktunk ;) nos anyukám nem hisztizett mint te pedig akkor is tilos volt tehát senkit nem érdekelt lehet e használni ;) tudta hogy ez egy ilyen nap és megoldotta a védelmet lehuzta a redőnyt és ennyi nem lyött be a petárda felsirtam de öregem mikor nem sir fel egy csecsemő .az év további 356 naplyában is felsirtam ne gyere a sokkos baromságoddal mondom régen 94-98 ban olyan petárdázások voltak mégse lettem sokkos ;) és leginkább csak nagyon hangos petárdák mentek nem tüzijátékok anno ;) nekem az erkölcsöt megtanitották hogy panelba semmi féle kutyát és más álatot nem szabad tartani ugy ahogy van állatkinzás ;) mert tér kell neki és ez igy igaz .mai szülők nagyon beszariak amint látom ;) egész europában mindenféle petárda a legnagyob hangerejüek is használhatók egész évben ;) papám imádta a tüzijátékokat pedig átélt egy háborut meg a mamámnak se volt vele balya szoval hogy is van ez ? és ne felejtsd el minnéljobban tiltják annál jobban használják :)

2014. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ócska vacakokra költeni a semmi kis segillykéteket, ahelyett, hogy a gyerekeknek vennétek meleg kabátot vagy ételt, ez enyhén szólva csökkent értelemre vall.
2014. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Petárda, alkolhol, drog, cigaretta mind fontosabb, látom amit látok. Ha van pénz, ezt veszitek, ha nincs, éhes a gyerek. Nem tudtok bánni azzal a kis pénzzel sem. Szórakozás! Nincs annál fontosabb.
2014. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Hatvan felé közeledem. De voltam fiatal is ám! Életem első negyven évében tűzijáték augusztus 20-án volt a Gellérthegyen. Petárdáról nem is hallottam.

Azért nem volt sem a gyermekkorom, sem a fiatal felnőtt életem szomorú, eseménytelen.

Én nem vagyok sem kutya, sem kisgyerek. De én sem tudom elviselni azt az őrületet, ami szilveszterkor van. Nem érdekel, kinek mire van pénze, mire nincs. Ám az én alkotmányos jogom sérül akkor, amikor ezek a semmi emberek tízezreket durrogtatnak el.

Kaján öröm ébred bennem, a besült rakétáktól, meg amikor olyan köd van, hogy semmit sem lehet látni.

Az sem volt nagy öröm, amikor az év első napján 15-20 petárdát szedtem össze a kertből a sérült fák, bokrok, kerti bútorok mellől.

2014. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 vyrob ***** válasza:
53%
meg a másik az gyerekeknek vegyetek meleg kabátot ? öregem egy csomóan 20 és 30 év körüliek miért gondolják egyesek hogy mindenkinek van gyereke? majd ha lessz fogok rá is költeni de mivan ha majd a fiam akar tüzijátékot és kéri hogy vegyek neki? Na akkor most mivan ? legyek rossz szülő és mondjam meg nem veszek mert utálják a kutyák és az állatvédők és megszolnak miatta mert Magyarhonban senki pár napot nem tud tolerálni >:( az a modszer meg az unokatestvérem haverjánál sem vált be hogy anno a szülei folyamatosan figyelmeztették hogy a petárda ördögi és tilos használni az állatok védelme érdekében ezt addig csinálták a szülők amig elege nem lett a gyereknek és rá 1 héttel késöbb szerzett 200 darabot a piacról és álatok közelében dobálta el és semmit nem érzett még röhögött is :Gratulálok egy életre megutáltatták vele az állatvédőket és a kutyákat azóta is utálja őket nagyon szép munka volt igy kell nevelni egy gyereket >:( tanitás igen is fontos és elmagyarázni a használatát és esetleg apával kiprobálni közösen mert fontos mert jobb biztonságosabb!! Mintsem hogy tiltod neki és utána megveszi ismerőseitől suliban vagy piacról a kétes eredetüeket !
2014. nov. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!