Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti szilveszterre mit szogtatok...

Asdasd6 kérdése:

Ti szilveszterre mit szogtatok venni és menyiért (tüzijáték, petárda, sikoly) ilyenekre gondolok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 11:42
1 2 3
 21/22 akosrakos ***** válasza:
73%
Utolsó előttinek üzenem. Öreg nem kérdeztünk téged. Nem értem mért kell ezt ellenezni. AZ év 365 napjából talán kibírsz egy napot, hogy egész nap durrogtatnak. Vagy ha nem húzzál el egy Wellness fürdőbe és ne oktass ki másokat. Komolyan mondom neked nincs más dolgod csak belepofázni, hogy mit szabad és mit nem. Ebből látszik, hogy te egy igazi törvénytisztelő vamzer paraszt vagy, erre csak ezt tudom mondani. Nem bántásból mondom, csak ti elöregedő korosztály egyszerűen nem tudom, hogy mi a jó büdös francot képzeltek magatokról. Mint ha ti sz@rtátok volna a spanyolviaszt és ti irányíttok itt mindent.
2014. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
25%
En 14 eves vagyok es minden evben szoktam petardazni es nem ertem hogy mit beszeltek ossze vissza de nem minden kutya fel a durrogtatastol pl a mi kutyank legszivessebben meggenne a petardat es egyaltalan nem fel tole.Es akinek nincs penze venni az ne vegyen mert olcsobb 100 db jo minosegu peterda mint egy doboz cigi.(arra bezzeg van penz de egy evben egyszer tuzijatekra nincs)A masik meg hogy nem muszaj ugy peterdazni hogy lerobbanjon a kezed pl cobrat nem a kezedben gyujtod meg es nem olcso kinai szarokat veszel hanem pl nemet (pinto) peterdat. Ennyit errol es aki meg nem szereti a durrogtatast vegyen fuldugot es fogja be a szajat. (Ja es mielott 1 valaszolo belekotnel a helyesirasba telefonrol irok es nem akartam 2 oran keresztul ezt gepelni)
2014. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!