Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hülyét csináltam...

Úgy érzem, hülyét csináltam magamból. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy népszerű esemény nyereményjátékára. Kívánságokat kellett megfogalmazni az eseménnyel kapcsolatban.Hirtelen fellelkesedésem miatt elküldtem az enyémet. Életem nagy álma a dolog, de világéletemben egy lúzer voltam és tuti, hogy bepánikolnék, ha sikerülne.

Másrésztegy naiv 18 éves lány vazgyok, azt se tudom hogy felvesznek-e egyetemre és én már

megterveztem a teljes jövő évemet. Optimizmusom miatt azt hiszem, talán úgyse nyerek, de mi van, ha igen? Ássam el magam vagy nyugodjak meg?


2014. dec. 13. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy teljesen értem a kérdést, de miért csináltál volna hülyét magadból? Csak regisztráltál egy nyereményjátékra... A lottó ötösre is baromi kicsi az esély, mégis vannak akik megnyerik, ne legyél kishitű :)


Ha nyersz akkor örülhetsz, mázlid van, de akkor se szomorkodj ha nem. Felvesznek az egyetemre és csinálod amit elterveztél. Sok sikert!

2014. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!