Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyét csináltam magamból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csináltam magamból?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat veszekszünk a barátommal!Elég gyakran idegeskedik és sajnos ő hajlamos máson levezetni a haragjá,amivel engem néha szörnyen megbánt!Keveset mosolyog,ritkán ölelkezik és puszilgat(amit én egyébként nagyon szeretek,a bújós típusba tartozom!Ma is nagyon megbántott,annyira hogy nem is mondtam semmit csak letettem a telefont, mert nem szerettem volna,ha tudja,hogy elsírtam magam!Nem vettem fel,de délután írt egy smst,hogy nagyon sajnálja és nagyon szeret!Én meg nem vettem fel,de elmentem hozzá,akármennyire is bántott még,mert meg akartam lepni és örömet akartam neki okozni!Eset,fáztam,szaladtam!De mikor kinyitotta az ajtót én arra vártam,hogy megölejen,de csak elmosolyodott és behivott!Nem örült nekem?Mire gondolhatott akkor?Nem volt szánalmas,hogy én mentem el hozzá?Elvégre csak a város másik felébe futtotam át miatta?Ti mit gondoltok erről?
2013. júl. 15. 22:52
 1/4 A kérdező kommentje:
haragját*
2013. júl. 15. 22:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Qrvára gáz a gyerek, én egy percet sem foglalkoznék vele, nah meg majd még rajtam vezesse le az idegeit, háát kapja be! Én az ilyen srácokat eléggé elítélem, az ilyenek, megérdemlik, hogy egyedül éljék le az életüket... Majd megüt, megrugdos, majd mond egy bocsit... Meg szánalmasnak is néz, mikor tudja mit tettél érte, ez még nagyobb gáz, sőt szánalmas!
2013. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Serious07 válasza:

ilyen agresszív pasi mellett nem kéne lenned mert nem kapod meg azt amit igazán szeretnél, viszont az nagyszerű dolog tőled csodállak is érte mert te tényleg szereted őt ha szakadó esőben is átmész hozzá h vele lehess:) bár minden lány ilyen lenne..:/ de meg kell h mondjam nem érdemel meg téged! Túl jó vagy hozzá nem törődik annyit veled mást kéne keresned:/ ha nem változik. Én is bújós vagyok nagyon de hát nem tudom kihasználni mindig ezt a" tehetséget:)". Te hány éves vagy?

21F

2013. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22
2013. júl. 15. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!