Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik írnak! Rólatok tudják a...

Akik írnak! Rólatok tudják a szüleitek, hogy hobbiként blogoltok, vagy könyvet írtok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti elmondjátok- e a szüleiteknek, vagy ők veszik észre, hogy írtok, mert én is blogolok, és a szüleim tudják, hogy nekem sok más mellett ez is a hobbim.

2015. jan. 4. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
rólam nem tudják, hogy blogolok... de nem is lenne okuk semmi aggodalomra, semmi olyat nem rakok ki, ami nagyon személyes :) 14/L
2015. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
régebb még az írásaimat is megmutattam, mostmár csak akkor mondom, hogy írok, ha kérdezik.
2015. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én alapból nagyon nagyon őszinte vagyok, és mindent elmondok a szüleimnek, de valahogy a készülő könyv féleségemet (aminek a felénél járok, de csak is kizárólag fejlődés céljából csinálom), és a blogomat is titkolom minden ismerősöm előtt. Nem tudom megmondani miért, de egyszerűen zavar ha az olyan emberek, akik közel állnak hozzám, betekintést nyerhetnek a gondolataimba. A másik meg az, hogy a szüleim biztosan népszerűsíteni kezdenének az ismerőseik körében, de én azt szeretném, ha valamit (akár nézettség vagy olvasók nélkül) egyedül, segítség nélkül tudjak létrehozni.


Persze nekem azért fontos ez ennyire, hogy az egyéniségemet ki tudjam bontakoztatni, de mindenkinek más a jó.

2015. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rólam nem tudják...
2015. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint mukka.
2015. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor feltúrták a szobámat, hogy mindent kiselejtezzenek ami kedves nekem (előtte durván összevesztünk), megtalálták a kézirataimat, így most sajnos tudják. De ha rajtam múlt volna, sosem tudják meg.
2015. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az enyémet tudja Édesanyám ,el is olvasta az összes bejegyzést. Nincs ezzel semmi gond. :)
2015. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!