Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltál már egyedül disco-ban,...

Voltál már egyedül disco-ban, éjszakai klubban? Mi volt a tapasztalat? Eltűrnek úgy?

Figyelt kérdés

Ugyanis utóbbi időben egyre inkább érzem úgy, hogy szívesen elmennék valahova táncolni, szórakozni, vagy egyszerűen csak elektronikus zenét hallgatni úgy, hogy nem csak füllhalgatóból szól.

Táncolás alatt értelemszerűen nem társastáncra vagy latintáncra gondoltam, bár azt is tanultam fél évig, de utána ott untam meg, hogy sose volt párom... akkor meg mi a francnak csinálnám.


Semmi hátsó szándék nincs a dologban, egyszerűen csak teljesen kötetlenül ki szeretnék kapcsolódni.


Barátom az sajnos viszont egy sincs, 1-2 félbarát ismerős, és ők egyébként se lennének fogósak ilyesmire.

Ez a saját magam részéről nem nagy gond, a zenét, kötetlen közeget tudnám úgy is élvezni, csak tudom azt is, hogy az emberek szinte kivétel nélkül az ilyen helyekre társaságba mennek.

Ezért tartok attól kicsit, hogy kinéznének, esetleg még belém is kötnének, ha éppen arra jár pár agresszívabb ember is... sajnos, hallottam már ilyenekről.

Ráadásul alkatilag egyből látszik rajtam, hogy senkinek se tudnék visszavágni... :( De én remélném, hogy ilyenre nem sok helyen kerül sor.


Esetleg pár beszámolót tudnátok írni arról, hogy egyedül mennyire tűrik meg az embert esti szórakozóhelyeken, táncklubban, disco-ban?

Legfőképp tizen-/huszonéves fiúk beszámolóira lennék kíváncsi! (lányok szerintem nem is mennek sose egyedül ilyen helyekre)


21/F



2015. márc. 7. 16:14
 1/2 anonim válasza:
Helló,azóta voltál egyedül discoban vagy végül úgy döntöttél, hogy nem mész?
2015. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem. :/

De tök hülyeségek miatt. Először én nem találtam oda, aztán meg a szervezők közül lett valaki beteg, aztán meg már nekem nem volt rá alkalmam....


De most végülis annyira nem bánom. Utólag valószínűsítem is, hogy kétes hely lett volna az számomta - FÜGGETLENÜL attól, hogy Disco.


De azóta szereztem egy barátot, és az Ő nyomán még sok másik barátot :D Úgyhogy most már szociálisan félig meg vagyok mentve.


Amúgy Te voltál, aki írt privátot?

2015. máj. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!