Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz a viselkedé...

Szerintetek is gáz a viselkedésem?

Figyelt kérdés
A hétvégén a barátom egyik haverjának születésnapja lesz és mennek bulizni egy szórakozóhelyre. Hallottam amikor beszélték ,hogy majd haza sétálnak erre én mondtam nekik ,hogy hívjanak fel és majd én elmegyek értük . Ennek nagyon örültek a fiúk és mondták is a barátomnak ,h milyen jó fej vagyok. Elmeséltem ezt a barátnőmnek aki erre azt mondta ,hogy nagyon gáz ,hogy én megyek értük mivel fiúk és szerinte az sem normális ,hogy elengedtem a haverjaival mivel itt vagyok neki én. Szerintetek ?

2015. ápr. 2. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, miért ne mehetne el a barátaival tartani egy görbe estét? Nem vagytok összenőve. Szerintem jófej dolog volt tőled, hogy felajánlottad, és inkább te menj el értük, mint hogy ők vezessenek ittasan, vagy hazasétáljanak.
2015. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!