Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti ugyanúgy szeretitek most...

Ti ugyanúgy szeretitek most Dancsó Péter videóit mint amilyenek régen voltak?

Figyelt kérdés
Régen néztem őt,azt hiszem még fel is iratkoztam rá,de most már nem szeretem a videóit leiratkoztam róla. Szerintem már erőlteti a humorát (ami most már alig van) még a filmkritikás videóit szoktam megnézni. Hiába nézem,már nekem nem olyan mint az igazi Dancsó Péter. Ha ti is így vagytok vele írjátok légyszíves le és azt is hogy miért (lehet hogy nem ugyanez miatt). És szerintem kezd egy kicsit elszállni magától. És lehetőleg ne írjatok olyanokat hogy "hülye vagy, én imádom" stb.

2015. júl. 16. 21:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mármint az első pár KF videója humoros volt, de amikor már a századik ilyet csinálta, akkor már baromi unalmas lett. Kár, hogy dancsó Péter már csak a "kredenc", "kecske" "pingvinkenyér" stb. m@rhaságok miatt híres már...Kár érte!
2018. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Óscnad Ptére (Kancsó Péter) 2015 óta nézhetetlen.
2018. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
2018-ra ő is, és a csatornája egy szenny lett. Nagyot csalódtam benne. Már elveszett bennem a remény, hogy még visszatérhet a régi Peti :(
2018. máj. 31. 02:05
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Hidd el, én is csalódtam benne. Plusz, feltettem pár napja itt egy kérdést, hogy van-e esetleg még valami halvány reménysugár, hogy dancsó Peti vissza fog-e térni a régi színvonalára. Azt mondták gyakorlatilag, hogy nem.


Kár érte. RIP régi Dancsó, jó volt veled. :(

2018. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!