Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most komolyan ezek mit csinálnak?

Most komolyan ezek mit csinálnak?

Figyelt kérdés
A youtube-on van több buzzfeedes csatorna,amik szórakoztatóak. Arra még nem jöttem rá,h azok az emberek ott abban az iroda félesegben mit csinálnak, mit dolgoznak,és komolyan ez a dolguk,h videokban szerepeljenek? Meg úgy egyáltalán ezek egyetemen,főiskolán mit tanultak? :D Mert sztem ez mo.-n nem történne meg.

2015. júl. 24. 01:44
 1/1 Gyémántlány ***** válasza:

Ezen amúgy már én is gondolkoztam :D

Szerintem ők egy ilyen online magazin egyébként, töltenek fel cikkeket is, meg riportokat, meg mellesleg szórakoztató videókat persze, de alapból gondolom hírportálként, vagy hasonlóként funkcionálnak. Mint Magyarországon a 444, csak a Buzzfeed nem ennyire politikai.

Szerintem többségük újságíró, vagy valamilyen média-szakot végzett. De a videókban simán szerepelhetnek az ő barátaik, családjuk gondolom, tehát nem tudom, hogy a Youtubon szereplők hány százaléka dolgozik ott ténylegesen.

2015. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!