Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen elvetemült a...

Miért lett ilyen elvetemült a Youtube?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom,hogy készítek már jó ideje különböző jellegű videókat és néhánynál megált a számláló 301-nél. Belinkeltem a facen, a myvipen, meg egy csomó fórumba,blogok kommentjei közé a videóhoz tartozó lineket,de a számláló nem változott azóta sem.Olyan mintha beragadt volna.Egyszerűen nem akarom elhinni,hogy senki nem nézte meg azóta.Miért tartja vissza nézettségemet a Youtube, vagy mi a bajuk van ezeknek ott.Gondolom az adminok,vagy moderátorok szórakoznak.Rengetegen panaszkodnak a YT-ba mostanában itt is ahogy olvasgattam a kérdéseket,meg egy csomó fórumban is.Bocsánat a szóért "de mi a k u r v a anyjukat csinálnak" ezek a YT-bal mostanában.Velünk magyarokkal packáznak csak,vagy mindenkivel? Tud valaki valami új megoldást, tageket,scriptet,vagy bármit,ami segíthetne.Valami új divat van,amiről nem tudok.Bocsi a csomó kérdésért,de megesz a frász,hogy mit csinálok rosszul,vagy mi lehet a gond,amiért ez a helyzet alakult ki. Köcce az érdemleges segítségeket!!!

2015. júl. 30. 23:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy arról természetesen tudok,hogy 301+ nézettség felett tüzetesebben megvizsgálja a Youtube a nézettséget,de akkor sem hiszem el,hogy ennyi helyre belinkeltem a videómat és hetek,hónapok óta senki rá nem kattintott.Ezt nem hiszem el!!:(
2015. júl. 31. 00:01
 2/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Bármennyire is hihetetlen, most az egyszer- remélem érezhető az ironia - nem a magyarokat veri kimondottan a sors.Itt van minden, ami kell: [link]


Miért tartaná "vissza" a nézettségedet? Már elnézést, de nem hiszem ,hogy számottevő videós lennél - ergo, nem vagy annyira jelen, hogy akár foglalkozna veled külön a YT. Ebihal a bálnák közt, ahogy mondani szokták - sőt, ez igaz minden videósra, akinek nincs olyan nézettsége, hogy legalább partnerséget lenne érdemes kötnie.

Szóval ne, nem szivatnak, cska utána kell olvasni, mi a helyzet.

2015. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Biztosan száz moderátor a te videófeltöltéseidet várja, hogy szórakozhasson veled.

A 301+ akkor szokott előfordulni, ha hirtelen nagy nézettséget kap feltöltéskor a videó, majd tovább megy.


Egyébként meg gratulálok ehhez a mentalitáshoz, hogy teleszemetelsz mindent a sz*oddal, aztán meg csak a nézettséget várod... Nem mindegy az neked? Ha valami jó dolgot csinálsz, majd jönnek a nézők.

2015. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Erről tudok. Hetek, sőt hónapok teltek el és azóta nem változott semmi, itt a leírásban pedig 1 max pár napról ír,amig tart a kivizsgálás.Ez valami kib@sás velem szerintem.De nyilván nem vagyok egyedül a kérdésben.Mi ezek felhívják telefonon a felhasználókat, hogy helo XY, te valóban láttad Kinga videóját,vagy mi a fészkes fakarikát szórakoznak ezek? Nem szégyellik a mocskos pofájukat?? Tudom hogy vannak ezek a partnercégek vagy micsodák,akik fizetnek bizonyos órási nézettség felett a felhasználóknak a YT-bon keresztül,de akkor is szívatás és pofátlanság szerintem.Mit képzelnek ezek magukról.Ők szarták a spanyolviaszt?? Annak külön gyára van! Szerintem millióan szenvednek emiatt és nem igaz,hogy valaki nem tudja ezért fenékbe rúgni ezt a céget.Ezek azt hiszik magukról,hogy ők a BBC,vagy CNN. Hol a pics@aaba lennének már ők ezektől a nagy multú, történelmi televízióktól.Sakkban tartják az egész világot,mert mindenki az ő oldalukon keresztül nyomul.Bár csak rugná tökön valaki már őket,vagy perelné be ugy,hogy évekig szendvedjenek,mint a törött lábú vaddisznó.Hihetetlen mit megengednek maguknak ezek a szemetek!:((
2015. júl. 31. 00:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért baj az,hogy belinkelem máshová is a videómat? Azt gondolod más nem szokta! Évek óta ezt csinálom és még soha nem volt belőle probléma.Nem szemetelek! Gondolod más nem csinálja?? Szerinted honnan a pics@@ból jönnének a nézők, ha nincs megosztva a videó?? Azt hiszed én vagyok Beyonce,hogy epekedve várják,mikor készül el egy új videóklip és már eleve sorban állnak az emberek az oldalamon. Te el vagy tévedve szerintem,de rendesen. A hiba kb fél éve jelentkezett, azóta ilyen. Vagy gondolod,hogy sorban állnak az emberek a YT-bon,hogy az én videóimat nézegessék.Igen is kell reklám valamennyi,hiszen a jó bornak is kell a cégér. Erről nem hallottál? Legaláb ne szivass,ha nem tudsz értelmes és kieelégítő választ adni nekem!
2015. júl. 31. 00:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs a személyeskedésért, csak úgy tűnt, hogy csak a nézőhajhászásért csinálod. Ha nem így van, akkor elnézést.


Na szóval: Ha több hónapja csinálja ezt, akkor első nekifutásra nézegesd a statisztikákat. Rámész felül a nevedre>alkotói stúdió>elemzés>és itt kiválaszthatod bármelyik videódat. Van mindenről statisztika - hol nézték meg, hányan, havi bontás, stb. Sőt azt is meg tudod nézni, hogy pl. Facebookról hányan kattoltak rá, hányan osztották meg, hányan nézték meg blog.hu-ró, hány másodperc az étlag, minden.


Ezek a pontos adatok lesznek, a videó alá kiírt szám nem feltétlen mérvadó. Ha úgy látod, hogy egyáltalán nem egyezik a 2 nézettség, akkor írj a Youtube supportnak.

Ezt egyébként felejtsd el, hogy kipécéznek random embereket, és visszatartják a nézettségüket. Ehhez sem joguk, sem eszközük nincsen a moderátoroknak.

2015. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt valami akkor sem stimmel és még jogi akadályokba sem ütközik a videóm.Nem fogok nekik irogatni!Kapják be! Ezek azt csinálnak az emberekkel,amit akarnak.Még az sem igaz amit kérdeznek nemhogy az amit mondanak.Van nekem bőven még 125 ezer feletti megtekintésű videóm is.Igaz,hogy azok több mint 4 évesek legalább.Akkor még nem voltak ezek a burkolt szemétségek. Ebből látszik,hogy ma már mindenki mindent megtehet, pofátlanúl és gátlástalanúl.Mi a l ó f a s z nak kell az embereket kifizetgetni YT-bon keresztül, menjenek a pics hába rendesen dolgozni kapálni, kaszálni a földekre, gyárakba gülizni, bármit csinálni,amiért tényleg megérdemlik a pénzt a munkájukért.Különben is annyi mocsodék és bicskanyitogató videó van fennt a youtubeon, gyalázás, anyázás, h ü lyének nézések egész kelléktára,hogy ezekért kár bárkinek is fizetni egy árva buznyákot is.Elment a józan esze ezeknek,meg azoknak is akik ilyen ocsmány és vadbarom videókat tesznek fel. Ott fogom hagyni ezt a mindenhájjal megkent retkes portált.Túl sok a panasz rájuk,elég csak körülnézegetni mindenfelé.
2015. júl. 31. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Te most elolvastad amit leírtam, vagy csak beszélsz bele a vakvilágba?
2015. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
30%

van benne valami.nálam is már hónapok óta 301 nél beragadt a számláló és ráadásul még ott a portálon megosztom a feliratkozókkal,amit feltöltök és a f*s z bookra is ki szoktam rakni,meg a googlen.mégsem változik semmi.az van amit mondassz és igy igaz,hogy becstelen és aljas módon beleszólnak mindenhol már az emberek életébe.biztos nem újdonság neked a pszichoterror fogalma és a george orwell által megjósolt világrend.aljas kis ge*ik és nem tudsz velük mit tenni.

nagyon sokszor pofára megy az egész.dolgoznak ott épp elegen a jujjtubon hogy ocsmányul moderálgassák a feltöltők videóit.csak vmelyik rossz/jóérzésű ilyen arcon múlik,hogy kapsz e egyáltalán valami pozitív besorolást a videóddal vagy sem és megy a süllyesztőbe.

2015. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hello! De figyeljetek márrr egy kicsit.Egyáltalán nem biztos hogy attól még hogy megosszátok a videót bármelyik közösségi oldalon, rá fognak elegen kattintani.Pölö a FB-on egy csomóan nem néznek meg már vidiket csak maxa csoprotokban,mert félnek rákattintani a sok reklámbuzerátrorok miatt.Rengeteg tényezőn múlik ma már,hogy mennyien fogják megnézni a videóidat.Régen az volt ami,de most már egészen máshogy állnak hozzá a dolgokhoz.Rengeteg minden megváltozott azóta!! Abban viszont egyetértek,hogy belepofáznak más emberek életébe és ez már nemcsak itthon van,hanem külföldön is.Ez a módi mostanában és ellene nem túl sokat tudsz tenni,vagy jóformán semmit!
2015. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!