Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kik a kedvenc yaoi mangakáid?...

Kik a kedvenc yaoi mangakáid? Kiket nem szeretsz?

Figyelt kérdés

Nekem:

Sadahiro Mika-a történetei miatt,érdekesek sokszínűek,mindig meg tud lepni.

Yoneda Kou-Nagyon izgi,+megőrülök a seméiért**

Yamane Ayano-természetes^^

Ike Reibun-egyszerűen tetszenek a rajzai,főleg azok az arcok...

Nangoku Banana-Lásd:Ike Reibun

Naono Bohra-Ha röhögni akarok egyet...

Masara Minase-Ha izgulni akarok egyet...


Na most fognak néhányan kifordulni a székből...

Nem szeretem Haruka Minamit.

Sőt.Kifejezetten irritál.Sokat olvastam tőle,jók az ágyjelenetek szépek a szemek de...túl sok a szex.Nagyon unalmas ez nekem.Nem tetszik hogy a seméiből egy találomra kiválasztott mangában lévő másik semével összetéve simán uke lesz.Az mégjobban nem tetszik hogy nála szerelem=szex,semmi más nincs benne,jó hogy a többi mangában is van belőle elég,de van valami háttértörténete,H.M. nél nincsen cukormázas szerelem,csak a számomra irritáló cukormázas SEX,egy két elejtett vallomás,meg csók oszt kész.Nyilvánvaló hogy a következő 20 oldalon mi fog történni.Semmi sem tetszik benne.Uncsi.

(elbújt)


2010. márc. 9. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
El se hiszem hogy kihagytad Shungiku Nakamurát, és Ayano Yamanet, nekem ők a kedvenceim :) amúgy én inkább azért fordulnék ki a székből amiért rögtön elsőnek írod Sadahiro Mikát.Úgyértem tényleg érdekesek a mangái, de az hogy egyik uke kap egy seprűnyelet a seggébe, na nekem az már kicsit sok volt
2010. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oh bakker Shungiku!Tudtam hogy kihagyok valamit...vááá csak azt írtam aki hirtelen az eszembe jutott:)

Yamano senseit felsoroltam^^Csak fordítva írtam hogy Yamane Ayano.

Nem tudom,Sadahiro mangái olyan nagy hatást tesznek rám(jó értelemben)hogy az egyszerűen felejthetetlen!De naa,azért nem minden műve olyan durvaXD(lásd:Surf Junkie)

2010. márc. 9. 23:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah és anno...imáromazUndergrandhotelt!XD
2010. márc. 9. 23:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Yamano...*Yamane*

Fáradt a kezemXD

2010. márc. 9. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még csak nemrég kezdtem olvasgatni ilyesfajta mangákat, szóval nem sokat ismerek. De, aki már most a kedvencem lett, az Takanaga Hinako. Néha beleborzongok, olyan jók a mangái :)
2011. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is imádom Takanaga Hinako mangáit ^^

Meg még Naono Bohra a nagy kedvenc:D

Meg Est Em. (Nagyon furcsa mangák,nem is tudom néha hogy miről van szó,de az a furcsa szürreális légkör megfog...)

Én se szeretem Haruka Minamit,pont azokért a felsorolt indokok miatt amiket a kérdező írt. Csak szex,semmi történet,és ha van valami minimális sztorija az is oltári nagy Fuckfesztbe fog torkollni XDDD Szinte sajnálom hogy ilyen népszerűXD Csak mert cukik a szereplői :/ Nem igazán éri meg olvasni...nem is tetszenek a szereplői sem >:(

CSAJOK PÖCCSEL.

2012. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!