Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni egy nagyobb...

Lany188 kérdése:

Ciki egyedül menni egy nagyobb buliba? L/20

Figyelt kérdés
Sajnos a barátaim nem érnek rá, én viszont már nagyon szeretnék bulizni meg ismerkedni. Lesz ott pár ember, akiket így látásból ismerek, de rengetegen lesznek, nem biztos, hogy találkozunk. Mire kell vigyáznom, illetve mit csináljak, amíg nem jön oda senki ismerkedni?

2015. okt. 28. 20:08
 1/8 anonim válasza:
Miért nem keresel valakit, aki elkísér? Szerintem nem lehetetlen találni :)
2015. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak azért veszélyes... Ne igyál bele senki italába, ne hagyd ott sehol és beszéld meg valakivel, hogy jöjjön érted vagy taxizz.
2015. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te tudod, de ha mégsem szeretnél egyedül menni, akkor egyeztethetünk egy helyet és egy időpontot Debrecenben. ;-)

/Egy huszonéves egyetemista srác/

2015. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívesen mennék veled, ha nem az ország másik végében laknék:D egyébként én is gondolkodtam rajta, hogy elmegyek egyedül, de szerintem magadok a seggemen. Te viszont menj, és érezd jól magad;)! (szintén lány)
2015. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is most ezen gondolkodom, ugyanis az uccsó pillanatban lemondták a bulit.
2015. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kb. 2 éve minden héten egyedül járok. Untam a kifogásokat, hogy most nem, majd meg ilyenek. Más miatt nem fogok inkább unatkozni.

Teljesen megszoktam.

Jól érzem magam, mindig utolsó vagyok. 😃

2015. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is debreceni csaj vagyok.Most hétvégén is egyedül voltam.Én mindig jól érzem magam,mindig találok társaságot,beszélgetni,táncolni.Bizonyos szempontból könnyebb,mert addig maradsz,amíg akarsz,oda mész,ahova akarsz.Persze én is szívesebben megyek,ha van kivel,de nem mindig érnek rá a barátnőim.
2015. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha nincs pasid

Jol el leszel😄

2015. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!