Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Véleményeznétek ezt a 3 rajzom?

Véleményeznétek ezt a 3 rajzom?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még nem tudom mihez kezdjek a középsüli után, 1 éve tanulok egy művészél és állandóan rajzolok. Nagyon élvezem és szeretem. Szeretnék ezzel/vagy valami ilyesmivel foglalkozni... Esetleg tudnátok segíteni ebben? Milyen pálya lenne a legmegfelelőbb?

Rajzaim:

[link]

[link] (a bácsi szeme a fényképen is kancsal volt picikét)

[link]



2016. febr. 22. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Sok lehetsége pálya álhlat eltőted, azonban nem aza lényeg, hogy jól rajzol valaki, hanem hogy jókor legyen jó helyen. Rengeteg kiváló művész mnem kéeps elhelyezkedni, hobbiként kénytleen csinálni, mert nem jön össze neki.


Alkoss, fejlődj és noymad magad mindenhol. Ez az, amit a követekző években tenned kell, ha ezzel akarsz foglalkozni.


A rajzaid nagyon jók kezdésnek. Ami elkél, és miné előbb, az erősebb ceruzák, a mélység, árnyékok... kivitelezésére. Ezek hiányoznak a műveidből.

2016. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen ebben igazad van!
2016. febr. 23. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!