Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a blogról?...

Mit gondoltok erről a blogról? Vélemény?

Figyelt kérdés

Néhány napja elkezdtem blogolni a tinik problémáiról. Eddig még csak 3 bejegyzésem van, de nem tudom, hogy jól csinálom-e. Nektek mi a véleményetek róla? [link]

(itt a linkje, aki belekukkantana és kifejezné véleményét, annak előre is köszönöm)



2016. márc. 5. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


A blog háttere azonnali cserét igényel. 1920-x1080-ban a két szélén éles törés jelzi, hogy véget ér a kép, ez nagyon zavaró.


A hangulatjelek indokolatlan használatáról célszerű leszokni. Az elköszönésednél lehet ez egyfajta szignó része, de atöbbinél ki kell iktatni.


Három írás kerütl ki, de mindegyik másfél betátípusokkal operál. Egységes megjelenés kell.


Szerintem a lead használatát tett rendszeressé, mitn az utolsó posztnál.


Ha a blog engedi, akkor törést tegyél a cikkek körülbelül negyedénél, hogy a megnyitásuk után legyenek ovlashatóak, mert így nagyon hosszú időbe telik majd görgetni, és egybe fog folyni az egész.


A tartalom kapcsán kezdetnek szerintem jó, és lesz még jobb is, csak idő és ktiartás kérdése. A lényeg, hogy 4-6 hónapnál előbb ne kezdj statisztika és egyéb adatok böngészésébe és ne terheld ezzel magad.

2016. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__7626573-a..


Nagyjából az a véleményem mint az erre a kérdésre adott válaszok.

2016. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!