Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elengedjenek?

Mit tegyek, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rengeteg kérdést elolvastam a témával kapcsolatban,de nem igazán segített.

Tehát lesz egy buli (szülinap) amire meghívtak,elég sokan leszunk kb 60-an egy közösségi házban,mindenkit ismerek aki ott lesz,nagyrésze osztály/évfolyam tásrsam (őket a szüleim is ismerik)nyilván lesz pia is,de tényleg nem vagyok az az ivós tipus (és én nem csak mondom,nem voltam még sose részeg,és nem is tervezem h berúgok) Tehát szerintetek mit mondjak? Rengeteg buliba hivtak,de kb egyiket se kerdeztem meg mert félek h csak balhéznának miatta mert h 15 éves vagyok es nem ilyen helyekre való,én megértem tényleg! De ők a bárátaim,és bízhatnának bennem annyira,hogy tudják,hogy nem csinálok hülyeséget! Kérlek segítsetek,nagyon szeretnék elmenni!!! :(



2016. márc. 27. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én anno úgy csináltam, hogy általában azzal a szülőmmel beszéltem először, akiben jobban bízok (ezt azért mondom, mert nekem anyukám szigorúbban fogott, mint apukám, ezért először mindig apummal beszéltem), aztán anyuval.

Annyit mondasz, hogy hivatalos vagy egy szülinapi buliba, szeretnél rá elmenni. Ha nem mész a szülinapos meg is sértődhet akár stb..

Ha eddig valóban nem volt probléma az italozással, akkor miért ne engednének el? Ezek szerint, legalábbis nekem úgy jött le, hogy megbízható vagy. Szóval ne parázz rá, légy velük őszinte, szerintem nem lesz probléma :))

2016. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!