Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyarországon van olyan...

Kokakólalájt kérdése:

Magyarországon van olyan humorista aki depressziós?

Figyelt kérdés
Külföldön nem egy olyan ember van aki a színpadon, tv-ben vicces képet fest magáról a magánéletében mégis búskomor személyiség pl Rowan Atkinson. Itthon viszont nem tudok róla hogy lenne ilyen.

2016. máj. 7. 21:31
 1/2 anonim válasza:
Dombóvári szerintem. Valami videót láttam is róla a youtubon, ahol beszélt a magánéletéről. Szerintem sok minden mélyen érinti. Akkor láttam meg, hogy hasonló beállítódású mint én.. Nem biztos, hogy depressziós, de nem tűnt életvidámnak...
2016. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

En ugyan nem vagyok humorista, de nagyon szeretek vicceskedni, orulok, ha az en poenjaimon nevetnek. Ennek ellenere sokszor vagyok nagyon szomoru, depresszios is voltam mar. Szoval ha magambol indulok ki, akkor igen, lehet egy vidamnak tuno ember is lelkibeteg.

Ui:valahol olvastam egyszer egy idezetet, miszerint "A legszomorubb emberek akarjak a legjobban megnevettetni a kornyezetuket". Ha mindenkire nem is igaz, de van akire biztosan

2016. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!