Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire lenne...

Szerintetek ez mennyire lenne szerethető?

Figyelt kérdés

Indítottam egy csatornát, macskás videókkal, ahogy tanítom őket. Ebből mások is majd megtanulhatják megérteni Őket. Szerintetek milyen ötlet? Mellesleg a macskám már tudja az alapvető parancsokat (Ül fekszik gurul) :)

https://www.youtube.com/watch?v=lo_xjyisoGA

itt a vidi linkje is :)



2016. máj. 21. 08:35
 1/4 anonim válasza:

Fura, hogy azzal zárod: És a végén minden cicus ragaszkodni fog a gazdihoz.

Ezt így nem értem.

Nem nemzetközi vizekre szánod, ez is oké, mármint ugye csak magyarul feliratozod.

Amúgy szépek a cicáid, és ritkán látok ilyen közelről macskát (én örülök neki mert allergiás vagyok rájuk, pedig szeretem őket).

Az nem világos, hogy hogyan szólhat egy csatorna a pihenésről és a vadászatról, és mennyire tudod lekötni egy éven át ezekkel a témákkal - egyáltalán mit fogsz videózni?

2016. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tanitasukat fogom videozni meg ami eszembe jut pl erdekessegek de a tobbi majd a csatornan fog megjelenni mert rengeteg otletem van :) a minden cicus ragaszkodni fog a gazdihoz azt ugy ertem h ha egy gazdi sok idot tolt egyutt a cicajaval akkor kulonleges kapcsolat alakul ki kozottuk. Egy elvalaszthatatlan ami nem csak az etetesre terjed ki.
2016. máj. 21. 09:03
 3/4 A kérdező kommentje:
A macskak nagyon sokoldaluak, hidd el nem lehet unatkozni, mindig lesz valami tema :)
2016. máj. 21. 09:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi velemenyeket is :)
2016. máj. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!