Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? Egyszerűen nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Járok táncra és nagyon szeretem ,viszont néha úgy érzem hogy sok nekem mert sok időt elvesz..és nem olcsó..rengeteg versenyünk van ahová folyton furikázni kell a csapatot és mi nagyon sokszor viszünk embereket.


Arra gondoltam hogy azt a pénzt amibe kerül azt én megkapnám vagy kevesebbet és akkor azt magamra fordíthatnám mert a szüleim nem tudnak mindent megvenni nekem..félreértés ne essék nem vagyunk szegények ,sőt elég jómóduak vagyunk szerintem jobb mint az átlag,csak a szüleim elég gyűjtögetősek...főleg az apukám ő nagyon szóvan nem vesz meg mindent és nam vagyok elkényesztetve....de néha azért megvehetnének még egy pár dolgot.


Néha úgy érzem hogy inkább táncra járnék néha meg az ellenkezője..

Nem tudok dönteni mind a kettőnek lenne előnye és hátránya....

Ha nem járnék akkor pl..abban az időben elmehetnék kutyátsétáltatni....ilyenek..


Ti mit választanátok?



2016. máj. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor a második bekezdést elolvastam, megtaláltam benne magam:)

Mi is elég jómódúak vagyunk, én se nevezném magam elkényeztetettnek, de nekem se ad meg mindig mindent apukám, mert gyűjt stb.

Szerintem azt válaszd amelyikhez a szíved húz inkább.

Gondold meg, hogy inkább a táncot választod, vagy arra, hogy magadra költsd azt a pénzt.

Szerintem készíts egy listát, két oszloppal tánc, vagy költség, és sorolj fel mind a kettőhöz először pozítiv majd negatív gondolatokat.

De én megmondom őszintén, ne befolyásoljon a válaszom, a másodikat választanám:)

Remélem segítettem. És ha megvan a lista, szerintem kérdezd meg a legjobb barátod/barátnőd ötletét, akibe megbízol, és kérheted az ő véleményét is.

(ha esetleg még nem tetted meg)

2016. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ezt az ötletet kipróbálom :)

Am azt hittem hogy csak én vagyok így... :D am az """lb"""-mnek mert nwm értené meg szóval ja :/

2016. máj. 30. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is, miből gondolod, hogy a tánctanfolyam díját odaadnák neked? Ezt ne úgy fogd fel, mintha x összeget hajlandóak rád költeni és az most éppen a táncba megy.

Továbbá, táncolni lehet versenyekre járás nélkül is, tehát lehetne költséget csökkenteni, de ezt te nem akarod. Ne adjad be azt a szöveget, hogy sajnálod rá a pénzt, amikor még csak csökkenteni sem próbáltad a kiadásokat.

Hiába gondolod, hogy nem vagy elkényeztetve kicsit sem, a leírtakat olvasva én ezt nem látom így. Úgy érzed, hogy neked jogod van arra a bizonyos összegre és te döntheted el, hogy mire legyen költve, pedig amíg nem a saját munkád által megkeresett pénzről beszélünk, nem ez a helyet.

2016. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.esetleg onnam veszem hogy megkérdeztem a SZÜLEIMTŐL képzeld.


2. hogy tudnám ÉN? csölkenteni...


3. Eleg idióta vagy......


4.Nem érted a kérdést....


Köszi,puszi

2016. máj. 31. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó válaszoló nem igazán érzi, mit jelent csapatban táncolni, ahogy a leírásod szerint te teszed. De azért némi igazság van abban, amit erről írt. (Bár az "elkényeztetett" rész szerintem is túlzó)


Amit én javasolnék: az 1. válaszadót kiegészíteném azzal, hogy ettől azért több opciód van.

- Maradsz táncon, jársz versenyekre

- Maradsz táncon, nem indulsz (annyi) versenyen

- Maradsz táncon, ritkábban jársz

- Keresel-kipróbálsz más táncot, ami olcsóbb/ ahol nincs/kevesebb a verseny

- Keresel más sportot/elfoglaltságot, ami érdekel

- Adják oda a pénzt és költsd másra

Illetve ezek tetszőleges arányú kombinációja.


Tedd fel magadnak a kérdést, mik a céljaid, mit szeretnél hosszú távon, és ehhez melyik opciót kellene választanod most. Azaz mi lenne számodra a leginkább kifizetődő választás. Pénz, barátok, suli, egészség, szabadidő, minden nézőpont alapján.

Ha a szüleid jó fejek, akkor én a helyedben velük is beszélgetnék erről, lehet, hogy tudnának okos ötletet mondani ehhez (de ne ők döntsenek helyetted).

2016. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Hát az a baj ha továbbra is járnék akkor rendesen mert nálunk ügye vannak térformák meg minden és ha én versenyekre nem mennék akkor nem lennék benne a térformában...ha nem járok be órára akkor nem járhatok(mármint a tanár mondta hogy járjunk be mert fontos stb..) hat még nem tudom mi lesz :D
2016. jún. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!