Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha terhességi tesztet meleg...

Ha terhességi tesztet meleg vízbe tesszük akkor pozitívat fog mutatni?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor mivel lehetne ezt elérni? (csak poénnak/ szivatásnak szánom tehát nem szeretnék terhes lenni :D .... tudom, hogy gondosz, de valamit valamiért )


A válaszokat előre köszi ;)



2016. máj. 31. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Buta vagy. Fájdalmasan.


A terhességi teszt nem a melegtől lesz pozitív, gondolkodjál már egy kicsit, akkor minden esetben pozitív lenne, ha valaki tesztelne (mivel a pisi meleg)... A terhességi tesztek egy bizonyos hormon jelenlétét tesztelik: ha van, akkor terhes vagy, pozitív a teszt, ha nincs, akkor nem vagy terhes, negatív a teszt. Ez a hormon nem található meg a mezei melegvízben, nyilván.



Amúgy volt itt egy kérdés egyszer, amiben az volt a sztori, hogy a csaj viccből azt mondta a barátjának, hogy terhes, aki azonnyomban otthagyta, nem volt hajlandó vele szóba állni többé, és a csaj még csak azt se tudta neki elmondani, hogy csak ugratta... Szóval én a helyedben azért óvatos lennék ezzel a szivatással, mert egy gyermek élete, egy esetleges nem kívánt terhesség sok minden, csak nem vicces.

2016. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kétlem hogy ha szivatásból csinálom akkor játszanák a gyerek élettel de mindegy ...

Egyébként a teszt alapból nem mutat 100% os dolgot...ami annyit jelent hogy akkor is mutathat pozitívat ha éppen közöd sincs a terhességhez .... ebből kifolyólag annyira azért nem olyan hülyeség a kérdés tehát kivitelezhető, csak a megfelelő technika kell hozzá, hogy összezavarjam a tesztet ... ennyi :)


És nem mondtam, hogy miért ezt találtam ki szóval erről nem nyitok vitát ...

2016. máj. 31. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ok.
2016. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"aki azonnyomban otthagyta, nem volt hajlandó vele szóba állni többé, és a csaj még csak azt se tudta neki elmondani"


Mondjuk ezzel a csaj pont, hogy jól járt. Ha élesben ment volna, tehát tényleg terhes és akkor derül ki, hogy a barátra nem lehet számítani, akkor az sokkal cikibb. Szóval jó volt ez így.

2016. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fesd be filccel, te nagyon agyas!
2016. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4: Persze, ez igaz, de ő akkor eléggé ki volt borulva, hiszen nem így tervezte az április elsejei tréfa kimenetelét :) Szóval ezt csak azért írtam le, hogy a kérdező sem biztos, hogy azt a reakciót kapja, amit vár.
2016. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha befestem filccel az tényleg nagyon eredeti ... és nem is látszik ... gratula


Na jó talán tényleg durva szivatásnak ... szóval lehet inkább kihagyom ... mert a végén az első pofont azért fomgom kapni, mert megmondom hogy "amúgy csak szivattalak".

2016. jún. 1. 10:29
 8/8 Zsutyi válasza:

Ha téged meleg vízbe tennének okosabb lennél?NEM!!!

Úgyhogy a kérdésre is nem a válasz!

2016. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!