Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok a fake kerdes vagy veletle...

Sap145 kérdése:

Sok a fake kerdes vagy veletlen egybeesesek sorozata?

Figyelt kérdés
Lattok itt sok kerdest ahol 12 eves lanyok irogatjak hogy nekik B vagy C kosaru melleik vannak.En 8.os vagyok (14 eves ) es egy osztalytarsnomnek sincs A kosarnal nagyobb melle.Sot az egesz evfolyamon ( kb 30 lany) nincs B kosaras vagy annal nagyobb mellu lany.Csak azert nem hiszem hogy ezek fake kerdesek mert ez egy anonim oldal igy nincsen kulonosebb okuk ra.

2014. szept. 10. 18:52
 1/4 anonim válasza:
Nekem nagyon sok nálam fiatalabb (én 14 vagyok) olyan ismerősöm van akinek B illetve C kosarú melle van, szóval szerintem nem fake kérdések.:)
2014. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak en talalkoztam kisebb meretekkel
2014. szept. 10. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Korán érő kislánynak símán lehet olyan méretű melle, mint egy 18 éves felnőtt nőnek. Nekem is volt ilyen osztálytársam annak idején: 11 évesen C-kosaras melltartója volt. Később sem nőtt (nem nőtt tovább) neki, de akkor nagyon zavaróan hatott a sok nagyon kislány között. Őt is zavarta, tudom, mert nemegyszer elmondta.


Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy fake kérdés.

2014. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te minek foglalkozol a többiek mellméretével?
2014. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!