Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy barátommal megyünk holnap...

Egy barátommal megyünk holnap koncertre, valószínűleg iszunk is. Mit és hogyan csináljak? 17/L 19/F

Figyelt kérdés
Holnap megyünk egy koncertre ketten, bár nem biztos, hogy ott leszünk, lehet odébbmegyünk, leülünk, stb. Eddig 2-ször találkoztunk, de nem nagyon beszéltünk még élőben. Facen sokat beszélünk, de ez lesz az első tervezett találkozó. Beszéltük, hogy inni is fogunk, de még pontosan nem tudom mit.Ő számomra csak barát és semmi több. Szerintem ő sem szeretne ennél többet. Mire számíthatok? Mit csináljak ha közeledni próbálna, de én nem szeretném? Mennyit igyak? (kezdo "italozo") Egy 17 éves lány és egy 19 éves fiúról van szó.

2016. aug. 5. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A sör pl jó választás lehet, akár ízesített is. Azt sokáig lehet kortyolgatni és nem a legerősebb ital.

A mennyitre nincs válasz, rengeteg mindentől függ, hogy kit mennyi visel meg. Emberenként is nagyon eltérő lehet attól függően, hogy mondjuk ettek-e rendesen aznap.

Ittam már sokat komolyabb gond nélkül és voltam már kutyául annyitól ami máskor meg sem kottyan.

2016. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!