Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Hasfelmetsző Jack-üggyel...

A Hasfelmetsző Jack-üggyel kapcsolatban milyen könyvet, beszámolót olvassak? Illetve ebben a témában milyen dokumentumfilmek, komolyabb filmek készültek?

Figyelt kérdés

Ha vannak ilyen könyvek vagy filmek, lehetőleg magyarul, akkor nagyon érdekelnének!

Inkább a könyvekre lennék kíváncsi és esetleg olyasmi "irományra" ami a nyomozásban résztvevő nyomozóktól maradt hátra. Nem tudom, hogy ilyen van-e...


Ami a filmeket illeti, a Pokólbólt már láttam. Ezenkívül két dokumentumfilmet is megnéztem: Az első sorozatgyilkost és A whitechapeli gyilkosságokat is.

Ezenkívül a wikipediát olvasom.


Van egyéb "dolog" vagy "hely" ahonnan információt szerezhetnék? Esetleg valami közösség féleség a neten?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, segítséget!



2016. aug. 10. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mai kérdés, de azért írok. Ha a témával kapcsolatos jó filmet szeretnél akkor ezt ajánlom:


[link]


Négy különálló befejezése van négy film szerinti "gyanúsítottal" hogy ki lehetett Jack.


Ezen kívül "A whitechapeli gyilkosságok" ugye az a dokumentumfilm, ahol szinte minden kétséget kizáróan rábizonyítják Francis Tumbletyre a gyilkosságokat. Olvastam én is sokat a témáról, mert érdekel, főként gyanúsítottakat, de egyik sem volt ennyire meggyőző, mint ez a dokufilm.


Ezen kívül itt van egy másik, kicsit rövidebb, de itt megint megneveznek egy másik személyt, aki szerintük a gyilkos lehetett, és hiába, még mindig úgy gondolom, hogy a legesélyesebb Francis Tumblety, érdemes megnézni, mert itt is találtak indítéktól kezdve jó pár apróságot, és érdekes.


https://www.youtube.com/watch?v=C7tbXhcjw5A


Mit gondolsz erről?

2017. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!