Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sokat akar a szarka, de nem...

Sokat akar a szarka, de nem bírja a farka? - Rengeteg minden érdekel?!

Figyelt kérdés

Egyrészt úgy gondolom, remek dolog, hogy az én koromban sok minden érdekel, mégsem tudok semmit alaposan megtanulni, elmélyülni a témában.

Szeretnék többet megtudni a történelemről, csillagászatról, gyógyításról, agykontrollról, szeretnék több időt fordítani a sportolásra, helyes életmódra, étkezésre, meg szeretnék tanulni zongorázni, a gitártudásomat feleveníteni. Imádok írni, de valahogy ebben se tudok haladni.


És nem tudom, hogy hogyan fogjak neki. Hamarosan 16 leszek, előttem az élet, mégis, mintha sietnék... Mit kéne tennem, hogy a fentebb leírtakkal (és még többel) tudjak foglalkozni? Rendszerezzek? Már kicsit elegem van abból, hogy annyi minden érdekel, és mégis alig tudok róluk.

Az iskola annyira nem veszi el az időmet, napi 6-8 órám van, itthon fél - 2,5 órát írok házit, tanulok.



2016. szept. 25. 20:59
 1/3 anonim válasza:

Én már betöltöttem a tizenhatot, de még mindig így vagyok ezzel. Anélkül, hogy ne áldoznál, sajnos nem fogsz tudni dűlőre jutni. Valamit valamiért.

Természetesen foglalkozhatsz egy kicsit mindennel, ami érdekel, mert jó dolog... fontossági sorrend után. Tedd fel magadnak a kérdést: Melyik az a téma, amiben leginkább elmerülnék?

Remélem segítettem. Nálam bevált.

2016. szept. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy nincs is amire áldozazoz hozhatnék!! csak gyűlnek a dolgok, amiket meg akarok tanulni, de vagy nekik sem fogok, vagy rövid időn belül abbahagyom őket.
2016. szept. 26. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg èn is így vagyok.
2016. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!