Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc könyvek? CLÉLIE AVIT:...

Kedvenc könyvek? CLÉLIE AVIT: ITT VAGYOK hasonló könyvek?

Figyelt kérdés
Ez a könyv volt életem egyik kedvenc könyve. Hasonlóan lehengerlő, magával ragadó és lebilincselő könyv olvasására vágyom, ami ehhez hasonlóan egyszerűen letehetetlen és izgalmas a maga egyszerű és stílusos módján. Olyan könyveket szeretnék olvasni, (annak mondom el, aki esetleg nem olvasta ezt a könyvet), aminek a központjában a szerelem áll, aminek valami határt szab, az "Itt vagyok- könyvben" például a lány kómája volt ilyen. Egy olyan könyv amiben küzdenek azért, hogy a végén megérdemelhessék egymást, a szereplők a szemünk láttára alakulnak át és érdemlik meg a boldogságot. Egy olyan történet ami hasonlóan találó és lebilincselő, szerelemmel kapcsolatos lényegesebb dolgokat dolgoz fel. Talán nem is mindig a múlt gyötrelmei miatt kialakult depressziós személyekről szeretnék olvasni, hanem egy baleset vagy szerencsétlenség, egy egyszeri rossz döntés okozta kárról inkább. És persze a szerelem erejéről. Egy könyv amire azt mondtad hogy életed legszebb és legjobb könyve volt... melyik ez?

2016. aug. 2. 23:43
 1/4 A kérdező kommentje:
És egy fontos dolgot kihagytam, legyen életszerű, nem fantasy, semmi kitalált szereplők és egyéb. Legyen egyszerű, mindennapi környezetünkben játszódjon életszerű szereplőkkel, akik nem tökéletesek. Itt azt értem, hogy a belsőjük nyilván változáson megy át a könyvön, kívülről lehetnek tökéletesnek látszók akár.
2016. aug. 2. 23:52
 2/4 valika133 ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ezek hasonlóak-e de ezek nagyon jó könyvek és talán hangulatban hasonló.


Gayle Forman-Itt vagyok

Laurie Halse Anderson-Hadd mondjam el...

Gayle Forman-Ha maradnék (ennek két része van és talán ez hasonlít is )

Amanda Maxlyn-Mi lesz velem?

Hozleiter Fanny Mosolyka-Te döntesz

Julie Anne Peters-Amikor ezt olvasod, én már nem leszek

Eve Ainsworth- 7 nap


Egyébként Moly.hu-n megnézheted ezeket a könyveket ott le is írják róla a véleményüket csak regisztrálni kell.

2016. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, mindenképpen utánanézek!
2016. aug. 3. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a Ha maradnék jutott eszembe, a második részét majd most akarom elolvasni.

Meg valamiért a Csillagainkban a hiba-John Green-től, de ezt nem olvastam, és nem is tervezem, de hátha neked megtetszik, ha még te se olvastad.

2016. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!