Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék belekezdeni a...

Szeretnék belekezdeni a videózásba de nemtom hogy vevők lennének az eberek erre. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos 16 éves lány vagyok és gameplay videókat csinálnék,( ismert nem ismert rage gamek stb.) vlogok kihívás videók ilyesmik...Semmi sminkelős szart abból már van elég :D

Jó tudom hogy sok gameplay video van youtube-on de magyar youtuberben nincs túl sok csaj youtuber :/

Pc-én játszanék meg hat igen kb most ez jutott eszembe :D



2016. dec. 25. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

IMAO sztem hagyd.


Tudnod kell a célodat. Tényleg szereted csinálni?


Előbb próbálj meg összevágni valamilyen videót, és nézd meg mennyi munka.


2:

Véleményem szerint a minimum hogy megfelelő eszközökkel rendelkezel. Ezalatt értek egy normális kamerát, és egy normális gépet.


Én pl sony hdr cx450-et akarok venni, mivel ebben van olyan stabilizátor, hogy b eszarás.

Kell hozzá szoftver aminek kalózkodása neked nem tudom hogy menne-e, függ hogy mennyire vagy benne a dolgokban.


Kamera kell (a legolcsóbb kamera is 50k-tól indul). Emellé gép, bár nem tudom milyen van.

2016. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat videot tudok vágni a kamerám van de arra gondoltam hogy ha csinálok most egy gameplay akkor ahoz mondjuk elöször csak a hangomat adnám v nemtom ez még kérdéses gépem hat az a gond hogy fogalmam sincs hogy milyen de nagyon jó az biztos mert rajt van pár játék (assasins creed, sims3 sims4 fifa 16 rage gamek meg rohadt sok másis és nem akadozik meg nem melegszik túl soha ) meg elöször szerintem sims4-el kezdeném v találtam egy rohadt jó járékot ben and ed ami hat rohadt nehéz max azt vágnám meg de simsel nem játszanék annyit hogy meg keljen vágni :/ ....+ van laptopom is amit tavaj kaptam most lett kicserélve a ventillátora és ezen is van jo ssok játékom meg ezen van a vágó program (asszem powerdirector15) meg photoshop meg ja kb igy ez van :)
2016. dec. 26. 08:03
 3/3 anonim válasza:

Figyelj próbáld meg, az arcodat semmiképp ne add, nehogy bukta legyen a suliban. A hangod alapján nem ismerne fel senki, szóval egy próbát megér, és ha nem megy, egyedül te fogsz rá emlékezni.


A baj ott kezdődik hogy egy videó 20 perc, felkészülni a felvételre olyan 20 perc, a nyers anyag legalább 30 ha nem több, vágni egy óra, ha jó vagy. A render ügyes géppel min 20 perc, szóval ha nagyon jó vagy olyan bő 2 óra alatt vagy meg. És ezt minden nap. A vlog videó méghosszabb procedúra.


Aztán mi van ha a közönség viccet űz? Sajnos sok az előítélet és nagy pofára esés lehet belőle.


Ha érdemben akarsz tevékenykedni az a "rohadt jó" kifejezés a gépre Édes kevés. Kicsit ki kéne tanulni az informatikát ha el akarsz benne érni valamit.


Egy szó mint száz ha ügyes vagy megoldod, azt teszel amihez kedved van, én felesleges időpazarlásnak tartom.

2017. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!