Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ebben a korban...

Hogyan lehetne ebben a korban ezt gyakorolni, vagy hobbiként űzni?

Figyelt kérdés

Sokan dicsérik a hangszínemet, szeretik hallgatni, ahogy felolvasok. Ezáltal pedig -a sok többi elképzelésem mellett - arra gondoltam, hogy mi lenne esetleg elgondolkozni egy szinkronszínész szakmában. Persze, tudom, ezt nemcsak így ki kell találni, de a lényeg, hogy ha már most ínyemre lenne úgymond,mintha valaki pl táncol, vagy fest vagy akár korepetál, mert tanár akar lenni. Akkor ezt hogyan tudom űzni "hobbiként"? Persze tudom ez így nehéz, de remélem érthető. Nem hiszem, hogy sok esélyem lenne kiskorúként arra (+kisvárosban), hogy mondjuk valahol szöveget bemondták, de valami ehhez hasonló ötletet szívesen fogadok. (Nem kell konkrétan arra gondolni, hogy azonnal a mélyvízbe, az igazi komoly filmszinkronizálás)

Köszönöm annak, aki végig olvasta és akár válaszol is! :) 15/l



2017. jan. 18. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:
A "szöveget bemondták" nem tudom, hogyan került oda. A lényeg érthető azt hiszem, tehát nem hiszem, hogy sok esélyem van, hogy valahova felvesznek szinkronizálni.
2017. jan. 18. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Pl. megpróbálkozhatsz a hangoskönyv készítéssel. A librivox-nál önkéntesek olvasnak fel mindenféle nyelven és azt mások letölthetik.


[link]


Megpróbálkozhatsz a YouTube-on egy ASMR karriert befutni.

Ha nem tudod mi az, keress rá, hogy magyar ASMR.

2017. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekes a hangoskönyv eszembe sem jutott.

Az ASMR téma annyira nem szimpatikus...

Köszönöm, várom még az ötleteket! :)

2017. febr. 2. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!