Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért érzek ürességet, ha ki...

Miért érzek ürességet, ha ki van kapcsolva minden műszaki cikk a lakásban? Miért zavar a csend?

Figyelt kérdés
Hiába nem nézem, alap, hogy szóljon vagy a tévé, vagy a rádió, de a sz.gép is be van általában kapcsolva. Más is van így ezzel?
2010. máj. 13. 22:13
 1/5 Thurston ***** válasza:

Az öcsém például. Még ha le is halkítja, a tévének mennie kell, miközben csinál valamit (nem nézi). Valószínüleg hozzá van szokva a hatvan (-50-100) Hz hangjához tudatalatt. Veled is hasonlóan lehet, csak ugye te a tudatosan érzékelt hangokkal vagy így. Egyszerűen megszokás kérdése.


Engem olykor már az is zavar (főleg ha zenélek), ha hallom, hogy az öcsém a szobájában bekapcsolja a tévét. (És most megint nem a tévé rendes hangjára gondolok, hanem arra az alap rezgésre.)

2010. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is elég sokszor az az alap rezgés :-)) Úgy érzem élet van körülöttem, nem vagyok egyedül :-)) Pedig de, csak mégis a hangulat más.
2010. máj. 13. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden elektromos készülék (főleg aminek vna képernyője vagy hangszórója) ad ki infra- és/vagy ultrahangokat. Általában inkább az utóbbit. Ezek a hangok pedig komolyan befolyásolják az ember tudat- és kedélyállapotát. Ennyi a magyarázat.
2010. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te egy robot vagy!,hidd el ez az igazság,nem tudsz a természetes szintetikus közeg nélkül élni.
2010. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Félsz szembenézni önmagaddal, ezért rejtőzni igyekszel (önmagad elől).


Hiába.

2011. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!