Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem vagy tényleg...

Csak szerintem vagy tényleg unlamas a Facebook?

Figyelt kérdés
Szó szerint semmi nem történik csak emberek raknak fel képeket írnak ki ezt azt megy a nagy állszentség ezerel is olyanokat írnak allá hogy "Jaj de szép vagy" vagy "Szerelemem" amiben az cink hogy ket teljesen heteroszexuális ugyan olyan nemű ember irja egy másnak meg 90 1000 szívecske is ha nem küldi a másik akkor arra meg haragszanak meg minden fele hülye netről szedet idézet ami legalább egyedi lenne amit meme generátorban ő szerekesztene de oszt mégse az már fárasztó semmi értelmes szöveget nem írnak max ami őket érinti na de most tényleg neha elgondolkodom ezért csináltam Facebook-ot még az ismeröseimel sem tudok beszélni mert azzoknak is már kimosták az agyukat a sok Facebook idotta
2017. máj. 8. 08:45
 1/2 vesztor válasza:
Ha annyira inteligens lennél akkor normálisan fogalmaznád meg a véleményed te idióta.
2017. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te másik idota Dixgraphárol még csak hírből sem hallottál?
2017. máj. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!