Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kpoperek, és kívülállók!...

Kpoperek, és kívülállók! Szerintetek Magyarországon ciki kpopos maszkot hordani? A többit lent!

Figyelt kérdés

Úgy értem mi a véleményetek ha meglattok egy ilyen embert??

Mi jut elsore az eszetekbe???

Csak azert kerdezem,mert en is szeretnek de felek az emberek reakcioatol:(( ( kpoper vagyok)

13/L



2017. máj. 9. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jól érzed magad benne és nem zavarna ha negatív megnyilvánulásokat kapnál, vagy megnéznének, akkor simán hordd :D Azt ne várd, hogy senki se fog vele foglalkozni, mert mindenki mással törődik, de ha téged ez nem érdekel, akkor semmi akadálya. Akinek meg nem tetszik, az egyen spenótot.
2017. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszenek annyira az ilyen maszkok, de ha valakin látok egyet, akkor nem nézem le érte az illetőt. Mindenkinek más a stílusa, hülyeség azért elítélni valakit, mert az övé neked nem tetszik. Ha neked tetszenek a maszkok, hordd nyugodtan, és ne foglalkozz a negatív véleményekkel. (Egyébként van egy barátnőm, aki kb fél éve hord maszkot szinte minden nap, és még egyszer se szóltak be neki ezért. Lehet, veled is ez lesz.)

Szóval ne félj, mert teljesen felesleges. :)

14/L

2017. máj. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki nyugodtan hordd! Ha látok valakin azonnal következtetek, hogy szereti ázsiát ilyenkor mindig elmosolyodok. Ha hordanék inkább feketét viselnék, de láttam már olyan lányt akinek BTS-es volt. Néhány embernek ez azért furcsa, mert Magyarország nem olyan szennyezett, mint Kína
2017. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki nyugodtan hordd! Ha látok valakin azonnal következtetek, hogy szereti ázsiát ilyenkor mindig elmosolyodok. Ha hordanék inkább feketét viselnék, de láttam már olyan lányt akinek BTS-es volt. Néhány embernek ez azért furcsa, mert Magyarország nem olyan szennyezett, mint Kína (lehet, hogy már láttak filmekben vagy valami videón maszkot viselő emberekt, de itt ez furcsa). Ha nem félsz, hogy megszólnak hordd nyugodtan!
2017. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha hordani szeretnéd, akkor hordd. De azt azért nem árt tisztázni, hogy habár sok fiatal kpop rajongó azt hiszi, hogy az idolok azért hordanak maszkot mert az hú de menő, ez igazából nem így van. Kínában, Koreában és Japánban is nagyon sokan hordják, de nem azért mert ez menő,hanem mert rossz a levegő. Szóval igazából nem is értem, hogy miért hívják sokan "kpopos maszknak". És ezzel nem kötekedni akarok.
2017. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem van maszkom és sokat hordom, és jól érzem magam benne. Nem érdekel mások véleménye. Téged se érdekeljen^^
2017. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még egy darab embert se láttam aki ilyet hordana. Nekem is van maszkom, se csak akkor használom ha igen büdös van.xD

Amúgy kpopos vagyok.

2017. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!