Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Felébreszthető a Sharingan...

Felébreszthető a Sharingan vagy valami hasonló a valóságban is? Tudom hogy a NAruto mitológiára épít abban meg igazság nyugszik. De eddig nekem és az öcsémnek nem sikerült pedig próbáltuk.19f

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 21:07
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
72%
A citromos trükk tényleg mükődik, de probáld meg a redbullos kávét, azóta azt látom amit az Uchiák a sharingannal. Ő.Ő
2017. jún. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Suigetsu346 válasza:
42%
Ha ilyen emberekből több van, még beüt a világvége... -,-"
2017. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
71%
'A citromos trükk tényleg mükődik, de probáld meg a redbullos kávét, azóta azt látom amit az Uchiák a sharingannal' ezen sírtam :D amugy inkabb hanyagold az ilyen kérdéseket és írásokat mert fel böszited az igazi naruto fanokat akik pusztán szórakozásból szeretik nem pedig álomvilágban élnek persze oke mindenki eljátszott a gondolattal még énis mikor kisebb voltam de jöljön a kritika😁 az nem doyjutsu hanem DOJUTSU és nem, nem lesz sharinganod mert nem vagy az uchiha klán tagja még a klánon belül is kb az 1/3 rendelkezet a sima sharinganal! És kishi az úgynevezett sharin azaz kerék szót ami a hindu myth ben az élet kőr pacsirta ossze a japan magatama ereklyével azaz a sharingan azon része ami a Vodafone red-et is szimbolizálja :D javaslom hogy a képzelet eőd és a gyermeki fantaziálásodat nem beszélve az unalom + tudatlanság keverékéből nézd utána a dolgoknak rendesen majd fektesd be valami érdemes en mondjuk írj egy novellát ha már enyire akarsz egy sharingant akkor ez az egy ut a 6 közül amit meg tehetsz
2017. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!