Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az normális, ha csak a varázsv...

Az normális, ha csak a varázsvilágban vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon hülyén hangzik, de egyszerűen megszállott vagyok. Évek óta rajongok a Harry Potterért, már vagy ötször olvastam, mindent tudok róla. Egyszerűen annyira zseiális. Vannak napok, amikor egyszerűen elmerülök a varázsvilágban, listákat készítek, térképeket, rajzokat, fanartokat, és képtelen vagyok visszatérni a valóságba. Tudom, nagyon nyálasan hangzik, de ott egyszerűen minden gondom elszáll, stb stb. Amikor például Londonban voltam a WB. stúdióban, napokig extázisban voltam, és sírtam, hogy istenem, miért nem létezik ez az egész.

Szerintetek ez normális? Hallottam már ezt néhány helyen, de akiknek megemlítem a környezetemben, mindig kiröhögnek. Fanok, vagytok még? :D



2017. jún. 23. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Lehet, kinövöd. Addig is hallgass Dumbledore szavaira:

„Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.“

2017. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudom mit mondott Dumbledore. Azért tettem fel a kérdést, mert tudom, hogy ez valamilyen szinten nem normális, viszont szerintem egyben tök jó, hogy van hova "menni" - már ha érted, kire gondolok.

14/L

2017. jún. 23. 20:15
 3/13 A kérdező kommentje:
+mire
2017. jún. 23. 20:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális... de én is ugyanígy érzek, pedig már 40-en felül vagyok :)
2017. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
végülis... mondták már egy páran :D
2017. jún. 24. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos mértékig okés, ezt csak te és a környezeted tudja észrevenni, ha már sok mindez. Főleg hogy még (valószínűleg) a szüleiddel élsz, tehát ők is beszélhetnek veled, ha mondjuk úgy érzik, hogy túlzásokba esély.

De azt élvezd, ha ki tudod mindezt önteni fanartokba/egyéb alkotásba. Én olyan nagyon szívesen rajzolnék, de nem igazán sikerül. :) Régen ficeket írtam, és természetesen úgy mintha én is beletartoznék, olyan 12-3 lehettem. Szóval ki is nőheted, persze ez nem azt jelenti, hogy utána nem fogod szeretni, csak más mértékben.

És milyen jó már neked, hogy voltál a stúdióban! 😔

2017. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Túlzásokba esel*, lehet van pár hibám.
2017. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát... nem mondom, hogy rajztehetség vagyok, sőt. Írni meg -hiába is szeretnék, hiába olvasok ezer könyvet, hiába vagyok jó helyesíró - nem tudok.

Egyébként nem hinném, hogy anyám bármit is érzékelne ebből. Nem nagyon zavarja.

A stúdióba könnyű volt eljutni, közeli rokonom él arra felé :D

2017. jún. 24. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Átérzem :D egyszerűen úgy érzem, hogy egy űr van a mellkasomban, ha arra gondolok, hogy ez nem létezik, van hogy fel sem fogom, hogy ez nem létezik, hanem olyan, mintha a barátaimról olvasnék. Imádom én is ezeket a történeteket. :)
2017. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pacsiit ;)

Örülök neked : D

2017. jún. 24. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!