Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kirúghatnak egyetemről interne...

Kirúghatnak egyetemről internetes tartalmaim miatt?

Figyelt kérdés

Van egy Youtube csatornám és egyetemista vagyok..A tartalmaim sokszor tabutémák, de úgy gondolom, hogy azt csinálok magánéletemben, amit akarok...Például van jó néhány szexuális tartalmú videóm és attól tartok, hogy kirúghatnak esetleg miatta, mert középiskolában volt már egy hasonló esetem.. Igaz, hogy ott lefikáztam videóban az iskola WC állapotát... De egy kicsit érdekes ez, mert szerepelni nagyon szeretek és valami újat szeretnék hozni az internet világába, de ugyanakkor egyetemre is nagyon szeretek járni és kicsit félek, mert nyíltan beszélek szexuális témákról.. Egyrészt magamról is, másrészt mindenféle ilyen dologról.. Ezért kirúghatnak vajon? A hallgatói fogadalomban ez áll: "Az Egyetem hagyományait és jó hírnevét megőrzöm, mindenkor az Egyetem hallgatójához

méltó magatartást tanúsítom." Szerintem nem sértek ezzel semmit... Mi a véleményetek?



2017. aug. 11. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ki nem is rúgnak, de lehet megkérnek, hogy magáról az egyetemről ne készíts filmet. Vagy ne beszélj az intézményről.


De konkrét véleményt akkor tudnék mondani, ha ismerném a csatornádat.

Ha gondolod, küld át pm-ben a linkjét.

2017. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet
2017. aug. 12. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A térvényt ne sértsd meg, semmilyen színtéren, a való életben sem, ha nem akarod, hogy kirúgjanak. Tudok esetről, amikor is az illető önkényuralmi jelképekkel élt vissza, és ezért felfüggesztették a jó hírű egyetemen a tanulmányait.
2017. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* törvényt
2017. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elküldenéd a csatornádat? nagyon kíváncsi vagyok
2017. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En is
2017. aug. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!