Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meghívtak egy házibuliba, ne...

Meghívtak egy házibuliba, ne menjek inkább?

Figyelt kérdés
A házigazdával jóban vagyok, meg a társaság egy részével a másik felével annyira nem annyira (mmint nincs velük különösebb problémám csak nem vagyunk baratok) ... És szerintem ők nem is örülnének nekem.. Ezért nem tudom h jól érezném-e egyeltalan magam:( 18L

2017. okt. 4. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Menjél azt majd megerőszakolnak vagy 10-en, ahogy az lenni szokott. Aztán lehet nem is emlékszel majd rá, a drog miatt amit belédcsempésznek.
2017. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

#1 ez egy házibuli istenem.

Ha szeretnél menni, akkor menj és nézd meg milyen, ha nem tetszik, akkor pedig elmész. Másokkal nem kell törődni, iztos van akivel el tudsz beszélgetni😊

2017. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na tanulsag.. nem tudom mit izgultam, teljesen jol el voltam mindenkivel :D
2017. okt. 8. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Házibulin is történnek ilyenek, csak nem mindig van tele az újság meg a hiradó, én egy kezemen nem tudnám megszámolni hány ilyenről hallottam...
2017. okt. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!