Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tubákolás után vezetni?

Tubákolás után vezetni?

Figyelt kérdés
Órákkal utána vezetni? Ezt semmi nem mutatná ki?

2017. okt. 4. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudatmódosító szer. Ha nem "ütötted fel" kis alkohollal, vagy egyébbel, a te lelkiismereteden múlik
2017. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a tubákolás alatt a dohányzás egyik füstmentes formáját érted (értsd: nem kokainozást hanem a porrá aprított dohány felszívását) akkor semmi nem mutatja ki, mivel nincs nikotinszonda. a dohányból csak nikotin oldódik fel az orrnyálkahártyán keresztül. a nikotin úgy tudom hogy 36 óráig kimutatható a vérből, de akkor sincs semmi. tudatmódosító hatása nincs, nyugodtan autóba ülhetsz tubákolás után ;)
2017. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ha nikotint fogyasztottam, akkor mindig álmos lettem, meg egy kicsit szédültem, de ha rendszeresen fogyasztod, és függő vagy, akkor gondolom nincs ilyen gondod, és nyugodtan vezethetsz. Van aki például vezetés közben is cigizik.
2017. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!