Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen az a 4D-s mozi? Rosszul...

Milyen az a 4D-s mozi? Rosszul lehet lenni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozognak a székek, levegőt/vizet fúj a gép, különböző effektek vannak. Ha valaki hajlamos mindentől rosszul lenni, az könnyen rosszul lesz ettől is, de amúgy egyáltalán semmi extra, azért nem dobál meg ráz a szék folyamatosan, kb. mint egy lejtősebb autóút, vagy egy laza hullámvasút.
2017. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy 4D-s hullámvasutas "mozin" voltam, amit nem neveznék mozinak mert csak 5 perces volt, és igen, elég rosszul lehet lenni, főleg ha az 1. sorban ülsz. Ha pl vízen "repülsz át", vizes leszel, ha forró láva van körülötted akkor egy hősugárzó lámpa "megmelegít", stb.
2017. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most néztem a Star Warst kb 150 perc. Nagyon tuti minden hatás, de az utolsó fél óra már kemény volt. Kezdtem émelyegni. Nekem csak egy hatás nem jött be, amikor a szék a kamera mozgást próbálja úgy mond követni, igazából ettől émelyegtem, de a többi hatás, rázkódás, rángatás, stb mind nagyon jó volt. Szerintem ha még nem voltál ilyenen érdemesebb elsőre egy rövidebb filmen kipróbálni.
2018. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!