Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ajándékötlet osztálytársnak?

Ajándékötlet osztálytársnak?

Figyelt kérdés
Mikuláskor minden évben játszunk olyant, hogy kihúzunk egy nevet és annak kell ajándékot adjunk. Na most én egy olyan fiút húztam ki, akivel idén lettünk osztálytársak. Valami kreatív és személyes dolgot kell neki adjak, de fogalmam sincs mit. Ötleklteket tudnátok írni? Nagyon megköszönném. Tudom kicsit korai az ilyen mikulásos/karácsonyi téma, de már múlt héten kihúztuk, hogy legyen időnk elkészíteni.

2017. nov. 13. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:
15L😀
2017. nov. 13. 13:58
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom ti hogy vagytok ezzel az osztályban, de mi kb mindig eltrollkodjuk a dolgot. Minden osztályban vannak ún. csoportok. Mi általában elintézzük egy csokival vagy valami kis szoborral, ajándéktárgyal. Ha fennál egy olyan helyzet hogy mondjuk kihúzod a legjobb barátod, na ott lehet trollkodni. Én tavaly egy fallosz alakú bongot vettem neki (ő ilyen nagy füves állat). És még örült is neki :D
2017. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de azt hiszem valami másra gondoltam😅
2017. nov. 13. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod, van-e valami kedvence, amiért rajong? Facebookra nem pakol ki ilyesmiket, vagy nincsenek "fancuccai"? Akár pulcsi, tolltartó, vagy bong :D ... Vannak haverjai az osztályban, akikkel te is jóban vagy? Tőlük is kérhetnél segítséget!


Én egy ilyen alkalomra focilabdát ajándékoztam az egyik srácnak :) Egy másiknak vizipipadohányt, és csokit. Nem is tudom hová gondoltam, hogy dohányt viszek a suliba :D

2017. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megfogom kérdezni valamelyik barátját, csak gondoltam itt is érdeklődök.

Komolyan dohány?😂😂

2017. nov. 13. 16:06
 6/6 anonim válasza:
Én általában könyvjelzőt készítek: vagy a nevével rajta vagy egy fandom lógójával... +csoki vagy cukorka. Ja meg tollak
2017. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!