Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv ajándékötlet 9 éves...

Könyv ajándékötlet 9 éves (ír) kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Nem sokat olvas, de ha igen, akkor szereti a humoros, érdekes regényeket, amolyan Geronimo Stilton jellegűt. Valami ötlet? Bár a Percy Jackson nem ilyesmi, szerintetek az korai 9 évesen vagy belefér?

2015. ápr. 26. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Percy Jackson jóval később olvastam, a Geronimo-t pedig jóval hamarabb. Percy Jacksont még nem ajánlanám, az első kötet még hagyján, de a folytatás elég ijesztő tud lenni. Ha már fantasy, akkor Harry Potter, a Percy Jacksont egy következőbb szintre tenném. :)

15/L

2015. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én az "Egy ropi naplója" c. sorozatot ajánlanám. Az unokaöcsém tízéves, most olvassa a negyedik kötetet, és imádja.
2015. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1:A Percy Jackson melyik részét tartottad ijesztőnek? Akárhogy gondolkozom, semmi ijesztő nem jut róla eszembe. De abban igazad van, hogy 9 évesnek nem való, de inkább csak azért mert nála jóval idősebbek a szereplők, nem biztos, hogy minden utalást értene.
2015. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a Harry Pottert már olvasta és nem annyira tetszett neki, a Ropi naplója sorozat is megvan neki.
2015. ápr. 26. 19:29
 5/5 Márciuska ***** válasza:

Erich Kastnert ajánlom, pl. Emil és a detektívek, vagy A repülő osztály. Vicces, izgis és aranyos a nyelvezete.

Szintén érdemes lehet Nógrádi Gábor vagy Nógrádi Gergely történeteit kipróbálni. (Pete-pite, Vau, Nyau)

Berg Judittól a Rumini könyveket is megpróbálhatod, szerintem élvezné. Továbbá nagyon érdekes Nyulász Pétertől a Helka, és a folytatása, a Ciprián. Igazi magyaros, de közben kalandos és vicces is. Ha esetleg a macskákat is szereti, akkor Alessandro Gattitól a Macskadetektívek sorozatot ajánlom (eddig 2 része van), nagyon Geronimo Stiltonos jellegű.

2015. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!