Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szalagavató után?

Szalagavató után?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnatok segiteni nekem abban, hogy a szalagavato utani after partyra milyen ruhat vegyek? :)

2017. dec. 4. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a ruha tárad, sem azt hogy fiú vagy e vagy lány szóval csak annyit tudok javasolni

ha fiú vagy: egy öltöny-ing-az öltönyhöz passzoló nadrág-cipő párosítás szerintem teljesen rendben van

ha pedig lány: szoknya vagy nadrág rajtad múlik (ha nadrág párti vagy akkor azt javaslom mint ha fiú lennél csak nem öltönyt hanem blézert vegyél fel. Ha szoknya párti vagy akkor olyat amiben nincs kint a hátsófeled, de nem is apácaruha. Kerüld a nagyon magassarkút. Utálni fogod magad néhány óra múlva. Vagy mezítláb fogsz hazacaplatni. Ennyit tudtam mondani. Jó szórakozást :)

2017. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!