Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Ti szívesen barátkoz...

Animések! Ti szívesen barátkoztok animésekkel/otakukkal?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok, akikkel normálisan lehet beszélni, vagy mindegyik agresszív, ha egy rossz szót is mondasz a kedvenc valamijére, és/vagy primitív?

2017. dec. 13. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szeretem az animéket, bár nem vagyok beleőrülve. Otakukkal biztosan nem barátkoznék. Ha valakinek nem tetszik az anime amit nézek, az az ő dolga, nem igazán érdekel. Bár nem is szoktam nagyon animékről beszélni.
2017. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvagyok velük. :)
2017. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék velük, de csak 3 ember tudja, hogy animefan vagyok, és abból egy felnőtt :')
2017. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2-3 animés barátnőm, meg egy fiúhaverom aki szintén szereti az animéket, meg még egy, aki nem szereti őket, de simán lehet vele ilyenekről beszélgetni, mert látott párat, meg ő ilyen mindent és mindenkit elfogadok típusú személyiség.
2017. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy időben, 18 és 26 éves korom közt kerestem a többi animés társaságát, most már megvagyok a régik társaságában, nem keresek újakat, persze, ha egy új ismerősről kiderül, hogy olvas mangákat, nyilván pedzegetem, hogy elmehetnénk együtt valamelyik újabb anime vetítésére, de már nem járok fórumokra csak azért, hogy animés haverokat keressek.

Ja, aki agresszív, mert te mondjuk nem szereted a Soul Eatert, az túl gyerekes, le kell tojni. Az otaku szóval viszont óvatosan, mert erősen pejoratív. (Vagyis nem egyenlő azzal, ahogy anime-nerd vagy.)

Amúgy ajánlom a Mangafan főrumát, igaz, nem tudom, mennyire él, régebben használtam, elég jó kis közösség, igaz, sokan vannak/vagyunk, akik a te szemedben lehet, hogy vénemberek, mert harminc fölötti tagokról van szó.

2017. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Alapvetően akinek annyira egydimenziós az érdeklődése, hogy fokális pont, animés-e, ez pont kizáró ok. Meg hát az ilyeneknek általában amúgy is szar ízlése van, ami kifejezetten ellenszenves pont, ha más beszédtémája meg nincs.
2017. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélgetnék animesekkel de nem feltétlenül csak animekről attol el lehet szakadni nem csak az van azért. 17/f
2018. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én persze. Egy közös pont már lenne, de meg kell hagyni hogy az animék nagyrésze nem nagy durranás, ki kell válogatni az igazán jókat. Ezen azért nem hinném hogy sokan fennakadnának :d

F24

2018. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen 😊


16/L

2021. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!