Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Késő elkezdeni a balettot?

Késő elkezdeni a balettot?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szeretnék majd színészettel foglalkozni viszont olvasom, hogy ehhez a szakmához kell a balett is. Vagyis az oktatásban van balett óra is és gondoltam ha ez kell akkor már most elkezdenék járni balettra. Csak mindig az van bennem, hogy ezt kiskorban kellett volna. De most is ellehet kezdeni nem? Viszont gondolom akkor nem leszek olyan profi.
2010. jún. 3. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem igen..az ilyet.6-7 évesen kezdik..
2010. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
előbb az unokahúgom 3 éves és már balettra jár. De mondta egyik osztálytársam aki táncol, hogy nem késő elkezdeni csak nem leszek olyan profi.
2010. jún. 4. 19:49
 3/3 anonim válasza:
Nem késő rengeteg felnőtt balett kurzus van.. Olyanról is halottam, hogy valaki 16 évesen kezdte a balettot és profi táncos lett belőle.
2013. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!