Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő: nincs...

A kérdésem a következő: nincs gyakorlatom, tudásom a fotózáshoz, de szeretnék elkezdeni fotózni, méghozza az égbolt fotózás érdekel, de nagyon. Milyen tipusu fényképezőgépet ajánlotok abszolut kezdőnek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 11:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Bocsánat hölgyem, szánom és bánom minden bűnömet amivel Önt megbántottam, de vegyen drónt. Én a DJI kínai cég üzletkötője vagyok, drónokat árulok, szívesen bemutatom Önnek a termékeinket akár személyesen is. Természetfotózáshoz is.
2018. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
# 18: Én nem értem a trollokat. Nem igazán tudok elképzelni olyan élethelyzetet, hogy én ennyi időt elpazaroljak vadbaromságok beirkálására totál feleslegesen. Mennyire sivár, ingerszegény és kilátástalan élete lehet annak, akinek már csak az jelent szórakozást, hogy folyamatosan figyelemmel követ egy számára teljesen érdektelen dolgot, majd ahhoz értelmetlen és flame keltő kommenteket irkál? Vajon az ilyen embernek a való életben már nincsenek szociális kapcsolatai és végső elkeseredésében ilyen formán akarja elérni, hogy foglalkozzon vele valaki? 
2018. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szépen jellemezted saját magad. :)
2018. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nehéz volt, de magamba néztem és rájöttem mivé lettem, de megváltozok.
2018. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!