Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyha ezt az oldalt több...

Hogyha ezt az oldalt több ezer felhasználó használja akkor miért van az, hogy minden egyes kérdésnél max 10 ember válaszol?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert kérdésből sokszor tízezer van és nem mindenkit érdekel minden kérdés.
2018. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek legalább 2 aktív accountja van és 10 kibanolt.
2018. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aktívan kb. 200-300 ember használhatja, meg egy csomó alkalmi Google találatra jött ember is hozzátartozhat a látogatottsághoz. De a napi 370 ezer látogató csak ámítás, max. 10000-et tudok elképzelni forgalmasabb napokon, de mint mondtam ezek 90%-a nem fog ide írni, csak megnézi a kérdését és annyi.
2018. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jólvan köszönöm a válaszokat csak csodálkoztam , hogy ennyi felhasználó közt kevés válaszolók vannak...
2018. jan. 29. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki van írva a főoldalra:

naponta 2 100 új kérdés

naponta 12 400 új válasz


Ez átlagban 6 válasz/kérdés, ami a te feltételezett átlagodnak (amit kevesellsz) csak a fele. A másik dolog pedig az, hogy ha az első 2-3 válasz megadja a megoldást a kérdésre akkor nincs értelme ugyanazt újra és újra megismételni.

2018. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne 10-nél több válasz? Vagy egyáltalán 10? Ha egyszer valaki leírja a jó választ, akkor azt más megerősítheti a "Hasznos válasz" gombbal. Legalábbis én ezt teszem. Ha már láttam, hogy előttem valaki megválaszolta, nem fogom én is, csak rábökök a zöld kézre, ezzel jelezve, hogy az biza jó.

Másrészt ha nincs értékelve a válasz, de utána még 2-3 ember is megerősíti, akkor is felesleges további válaszokat írni.


Illetve ami még közrejátszhat:

- Sokan megunták ugyanazokat a kérdéseket megválaszolni. Ha a kérdező fél percet keresne az oldalon simán megtalálná azt a kérdést, amit ő ki akart írni.

- Rengeteg kérdésre választ lehet kapni egyetlen Google keresés alapján. Még kevesebb időbe telne rákeresni, mint kiírni a kérdést, arról nem is beszélve, hogy a válaszokra sem kéne várnia.

2018. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokkal több a kérdés, mint a felhasználó. Ráadásul sokan vannak, akik csak szórakozni, olvasgatni "járnak ide".
2018. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!