Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15 évesen még korai a Sziget?

15 évesen még korai a Sziget?

Figyelt kérdés

Hatalmas Shawn rajongó vagyok,és végre jön Pestre augusztusban.

Csak arra az egy napra mennék,miatta.

Szerintetek menjek,vagy várjak még pár évet,hátha jön még errefelé koncertezni?

(Mondjuk egy ilyen lehetőséget kár lenne kihagyni,viszont maga a fesztiválozás nem való még nekem,szerintem) :(



2018. febr. 21. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Én korainak érezném.

Bár ki tudja, sokan mondják, hogy én vagyok a fura, aki 18 éves létére nem szokott soha fesztiválozni nyáron.


Ugyanakkor megértem, hogy szeretnél menni, én sem szívesen hagynám ki egy kedvenc énekesem koncertjét.


Esetleg nem tudnál társasággal menni? A szüleidnek említetted már?

2018. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Húú, én is 15 vagyok és hihetetlenül el szeretnék menni megnézni Shawnt arra az egy napra, ő a mindenem <3
2018. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves első!Köszi,hogy válaszoltál!

Mondtam már a szüleimnek...Kicsinek tartanak a fesztiválozáshoz.(én is annak tartom magam)Viszont egyértelműen nem berúgni mennék,sőt az egész fesztivál sem érdekel,csak Shawn.Úgyhogy remélem meg tudom őket győzni valahogy.

A társasággal csak az a baj,hogy akik szóba jöhetnének,mind kb.egykorúak velem és én sem mennék el nyugodtan felnőtt nélkül.Legszívesebben egy huszonéves, felelősségteljes és közeli ismerőssel mennék.

Aki jártas már az ilyesmiben,szóval tud segíteni,de mégsem fogja végig "fogni a kezem", ahogy egy szülő tenné.Meg egy szülő nyilván nem élvezné túságosan,hanem végigaggódná az egészet.

Összességében lenne egy-két barátom,aki szívesen jönne és megkérdeznék egy " fiatalfelnőtt"barátomat/rokonomat,hogy nem lenne-e kedve elkísérni minket. (Nem hinném,hogy annyi baj lenne három normális lánnyal)Szóval a kísérőnk is élvezné és mi sem lennénk felügyelet nélkül.


És kedves második!

Nekem is Shawn a mindenem!<3 Remélem mindkettőnknek összejön.;*

2018. febr. 21. 18:32
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is 15 vagyok

Hatalmas Mendes rajongó!!!!

Én is ott leszek! Anya megadja szulinapomra a pénzt :)

Kar hogy nem lehet fotozkodni vele:(

De sebaj

Én is hasonló korúakkal megyek de osszeszedunk addig egy ismerőst hogy addig az egy napig velünk legyen, csak van olyan amit ő is szeret

Sok sikert! Remelem találsz valakit, hisz ki tudja mikor tudsz vele ujra találkozni, talán soha

Úgyhogy azt mondom hogy ne hagyd ki, keress valakit :)

Egy hatalmas Shawn rajongó :)

2018. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
0%
Ha lenne gyerekem 20 éves koráig el se engedném
2018. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mentem 15 évesen VOLTra, szintén a nagy kedvenc bandámat nézni. A legjobb barátnőmmel mentem, aki egy évvel idősebb. A szüleim elvittek minket (mivel az ország másik végén lakunk) és letettek a fesztivál bejáratánál, majd a koncert végével értünk jöttek. Ők közben várostnéztek, mi meg jól éreztük magunkat a koncerten, nem mentünk máshova, nem ittunk, nem csináltunk semmit, csak amiért mentünk :)


Menj valaki idősebbel, nagynéni, unokatestvér, ilyesmi.

2018. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanebben a helyzetben vagyok en is. Imadom Shawnt, es vegre idejon, csak sajnos nem vagyok olyan fesztivalozos tipusu, plusz a szuleim nem engednek el. Anyukam szerint nagyon veszelyes (szerintem az is), fel, hogy berugok, elrabolnak, stb, pedig en is csak Shawnert mennek el.

Masodszor 20.000 forintot nem fizetnenek ki es senkivel sem mennek el, mert a barataim nem szeretik annyira Shawnt, az anyukam fel, apukamat pedig nem erdeklik az ilyenek. Meg keson is kezdodik, ami nem kedvezo szamomra.

Majd nezek videokat es elkepzelem, hogy en is ott vagyok xd, az is jo lesz.

Remelem tetszeni fog neki Magyarorszag es majd jon ide tobbet. Ha pl. a Papp László arenaban fog koncertezni, akkor elengednenek, de igy...

Egyebkent nem keso, hallottam sok tizeneves is menni fog, szoval ne aggodj. Szurkolok! Ha elmehetsz, akkor szamolj be mindenrol

2018. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
En 13 eves vagyok, edesanyammal, testveremmel es egy internetes baratnommel megyek, szinten Shawn miatt. Mar 4 eve varok ra, nem szalaszthatom el (igaz, a becsi koncerten voltam). Es mielott beszolna valaki, magamnak fizet(t)em.
2018. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
18 éves létemre ez lesz az első fesztiválom, és igazából ezen is csak azért veszek részt hogy lássam kedvenc bandáimat és persze Shawn-t, nekem szüleim eléggé engedékenyek, szóval már 15 évesen egy felnőtt kíséretével elengedtek volna de akkor még nem volt nagyon olyan ösztönző fellépő aki miatt részt vettem volna egy ilyenen. De nagyon remélem hogy sikerül eljutnod és minden valaszolonak sikerül eljutnia Shawn-ra💕
2018. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Nem vagy fiatal, simán elmehetsz :) Én is megyek

16/f

2018. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!