Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen és mennyi cuccot...

Milyen és mennyi cuccot vinnétek 6 napra egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Bármilyen tanács jól jönne:)

2018. jún. 21. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

En elore megcsinalom a napi outfitem, igy nem kell az egesz gardrobot becsomagolnom. De tegyel be legalabb egy hosszu gagyat, felsot. Gumicsizma, esokabat! Ha kempingbe mesz powerbankot vigyel, vannak a fesztivalon mobiltoltesi pontok, de varni kell, sokan vannak etc.

Polifoamot ne hagyd otthon, elofordult 😀

Szoktam lanyokat latni saruban, meg flipflop-ban este a koncertek alatt, a legnagyobb hiba amit ember elkovethet!😀 Csak is torna vagy sportcipo, nappalra meg elmegy a saru/flipflop bar en akkor sem szeretem mert ha szaraz az ido akkor a homok, por szall telemegy vele a labad, hamar koszos leszel meg reggel ha vizes a fu az sem jo moka..

Remelem tudtam segiteni:)

2018. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Én általában úgy szoktam, hogy ahány nap, annyiszor két gramm fű. Ez esetben 12 gé.

Nem árt, ha van kéznél Extasy, úgy kettő bogyó... abból az ember amúgy is szívesen tördel másnak is, ha nagyon jó a buli.

Plusz, ha olyan a fesztivál, akkor nem árthat egy kis lsd is. Olyan fél lapnál nem is kell több, akkor tök bulin elvan az ember és viszont krrrvajó a zene rá. De ha kint vagy valami erdőközeli fesztin, akkor gomba talán még jobb is lehet!


Spurit se árt, ha magaddal viszel. Nagyon idegesítő tud lenni, mikor annyira leittad magad hogy lemaradsz a kedvenc előadódról, akire éveket vártál, és amint megláttad eltetted a zsemlepénzt inkább erre. Ilyenkor elegendő egy kis bicskahegynyi por amúgy. Ha előtte konzerves májast nyitottál vele, persze kevesebb is.

Az egész fesztiválra elég 2-3 utca. Bár ez attól is függ, mennyire szeretsz inni, és közben mennyire felejtesz el hidratálni.


Ugyanis pl ha egyes hosszúitalok között folyamatosan iszol tiszta vizet is, berúghatsz akármennyire, nem lesz bajod reggel, és azonnal kezdheted a napot sörrel!


Ami meg a ruhát illeti... van rajtad egy boxer, plusz ahány nap + 1 alsónaci. Póló/ing egy 3 db sztem már elég, ki nem szrtrrrja le, mennyire büdös, csak be kell menni a zuhanyba és betusfürdőzni aztán sátorodon megszárad. De persze alsónaciból is jó ez a módszer, más kérdés ha már lesz0pnak, akkor valami tök igényeset vegyél ki, tiszteld már meg a csajt, tudod...


2 naci bőven elég, lehetőleg rövid.


Ha látod hogy szhar idő lesz, egy-egy vastagnaci mehet meg pulcsi, zokni úgy ahogy az alsónaci.


Egy törcsi, de ne a gexinagyot tedd be, gyorsabban szárad a kicsi, meg több hely jut a narkónak. Papucs nem árthat, de ha nem fér be akkor ne vigyél miatta extra szatyrot. Nem leszel lábgombás a zuhanytól. Vagy lehet az én immunrendszerem a krrrrvajó, mindegy...


Fogkefe se kell, általában a fogkrém+ásványvíz kombóval mosunk fogat. Gyorsabb, elég hatásos csajozáshoz, plusz amúgy is utána mész el inni vagy kajálni vagy gyújtasz rá...


Akkómég napszemcsi, sátor, gyékény, ha nagyon fancy vagy akkor még akár hálózsák is.


De pl pár éve ozorán egy szem iskolatáskával mentem, meg pénzzel... Meg egy kevés droggal...

Sátorral, ruhákkal, külföldi valutával, rengeteg vicces, és király élménnyel jöttem haza, ráadásul még el is fuvarozott egy német tag, akivel mai napig is beadunk néha egy-két napot itt-ott.


Samsara király lesz btw

2018. jún. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Jah, ha esik az eső, kukás zsákot ajánlom! Olcsó, és elég annyira hogy ne g3c1re kelljen sz4rrá áznod. De amúgy meg általában ezt lesz4rod mégis, mert hát ha nem marad el a buli, akkor bizony bulizol ha dörög ha szakad!

És igénytelen cipőben menj. "Fesztiválcipő"

Nekem a vékony vászoncipők váltak be, amiket ezer forint körül veszel new yorkerben. Persze metál pogó nem a legbiztonságosabb benne, de ha az ember megtanult mezítláb táncolni és verekedni VHK koncerten, és túlélte, már nem lehet olyan dolog amit vászoncipőben ne élnél túl.

Plusz minél jobban fáj másnap reggel a lábad, hátad, stbstb, annál jobb koncerten lehettél!

Ez így van bizony!

2018. jún. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!