Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Wattpadon miért nem olvassák...

A Wattpadon miért nem olvassák a könyvemet?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az egyik történetem, és szerintem az eddigiekhez képest, ez nem annyira fura, de mégsem olvassa senki. Valami ötlet?



2018. júl. 1. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

 

"Mindenki készült az órára, ám egy pillanatban berontottak az ajtón a rendőrök. Mindenki felállt, majd úgy is maradt. Már vagy 15 perce álltak."

Tehát berontanak a rendőrök, nem szólnak semmit és negyedórán keresztül mindenki csendben áll és néz. A rendőrök sem mondják el, miért jöttek, a diákokat sem érdekli, csak állnak. Lehet, hogy nem ezt akartad írni, de így sikerült. Így viszont teljesen értelmetlen.


Egy árvaházban azt hazudják egy gyereknek, hogy a szülei lezuhantak egy repülővel? Ne már...


"- Tudod mit? Játsszunk!- szólította meg bársonyos hangon anyukája, Valentine- Takard el a szemed!- Zsuzsi így is tett. Kereken két óra múlva kocogtatta meg vállát egy ismeretlen ember.

- Kislány, mit csinálsz itt?- kérdezte tőle egy barátságos férfi. A lány körülnézett, majd könnybe lábadt a szeme. Az anyukája már régen elment.- Mi a baj?- kérdezi a férfi újból, ám ezzel a barátságosnak szánt gesztussal, csak azt érte el, hogy a kislány hangosan felzokogott. Leszaladt a lépcsőkön, és kétségbeesetten keresni kezdte anyját."

Tehát azt mondja az anya, hogy "kislányom, takard el a szemed, mert játszunk" és a gyerek engedelmesen így marad két órán keresztül, nem les, nem érdekli, mi ez a marhaság és nem unja meg. Voltál már kisgyerek közelében? Ha öt percig képes így maradni, az kisebbfajta csoda.


"Utólag is szeretném megköszönni annak a pár embernek, akik olvassák, ezt a reménytelen történetet ;D +

Ja és! Légyszi írjatok kommentet, mivel így nem tudom, hogy hogy tetszik a "könyv".

A másik 2 könyvemmel ellentétben ezt befejezem, mivel ezt szeretem írni."

Mit vársz, ha te magad is reménytelennek nevezed a saját történeted? Majd azt állítod, hogy ezt szereted írni. A másik kettőt nem szeretted? Akkor miért írtad?

2018. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!